Trajekt z Balestrand do Bergenu

Linka Balestrand Bergen spojuje Norsko s Norsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Norled. Plavba probíhá 15 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Balestrand Bergen se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Balestrand - Bergen

Průměrné ceny na trase Balestrand Bergen

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Bergen

Bergen je druhým největším městem v Norsku po Oslu, nachází se na jihozápadním pobřeží země. Bergen je také známý jako brána do fjordů. Město bylo založeno v roce 1070 králem Olafem III, a až do 1299 bylo hlavním městem Norska. Město je již dlouho nejdůležitějším obchodním přístavem v zemi v evropském měřítku, a na krátkou dobu Bergen se stal největším městem v Skandinávii. V naší době Bergen je prosperující město, jehož ekonomika se většinou zaměřuje na ropný průmysl v Severním moři. Město rozšířilo svou plochu do 465 km2 a je nyní považováno za univerzitní město.