COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Norled

Společnost Norled, dceřinná společnost operátora Stavangerske Dampskibsselskab, je jedním z největších lodních a expresních provozovatelů trajektů v Norsku, spojuje Oslofjorden na jihovýchodě a Troms, okres v severním Norsku.

Společnost nedávno investovala značné finanční prostředky do nových konstrukcí plavidel s technologií šetrnou k životnímu prostředí. Na základě toho se stala jednou z nejekologičtějších námořních společností v Evropě s flotilou skládající se z 80 moderních trajektů. Společnost byla původně založena v roce 2007 a jmenovala se Tide Sjo. Nyní se může pochlubit více než 1000 zaměstnanci se sídlem ve městě Stavanger a kancelářemi v Bergenu a Oslu. Navíc s obchodní vizí týkající se dobrých zkušeností cestujících, inovativních řešení a hrdých zaměstnanců, můžete očekávat vysoce kvalitní a nezapomenutelnou službu.

Plachtění s Norlem vám umožní vychutnat si některé z nejklidnějších a fascinujících památek v Norsku: světově proslulé fjordy. Jedním z nejzajímavějších geografických jevů této planety jsou tyto geologické útvary s dlouhou historií, stejně jako Vikingové a jejich pronajaté vody na 250 let.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Norled, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Norled. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Norled s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Norled