Norled
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Norled

Společnost Norled, dceřinná společnost operátora Stavangerske Dampskibsselskab, je jedním z největších lodních a expresních provozovatelů trajektů v Norsku, spojuje Oslofjorden na jihovýchodě a Troms, okres v severním Norsku.

Společnost nedávno investovala značné finanční prostředky do nových konstrukcí plavidel s technologií šetrnou k životnímu prostředí. Na základě toho se stala jednou z nejekologičtějších námořních společností v Evropě s flotilou skládající se z 80 moderních trajektů. Společnost byla původně založena v roce 2007 a jmenovala se Tide Sjo. Nyní se může pochlubit více než 1000 zaměstnanci se sídlem ve městě Stavanger a kancelářemi v Bergenu a Oslu. Navíc s obchodní vizí týkající se dobrých zkušeností cestujících, inovativních řešení a hrdých zaměstnanců, můžete očekávat vysoce kvalitní a nezapomenutelnou službu.

Plachtění s Norlem vám umožní vychutnat si některé z nejklidnějších a fascinujících památek v Norsku: světově proslulé fjordy. Jedním z nejzajímavějších geografických jevů této planety jsou tyto geologické útvary s dlouhou historií, stejně jako Vikingové a jejich pronajaté vody na 250 let.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Norled, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Norled. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Norled s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Norled

Norled routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.