Bali Eka Jaya
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bali Eka Jaya

Bali Eka Jaya se stala jednou z nejspolehlivějších a nejvyhledávanějších společností na Bali, která nabízí přejezdy za velmi příznivé ceny. Eka Jaya Fast Boat disponuje motorem s výkonem 1500HP, díky kterému jsou cestující přepravováni přes hluboké modré vody. Až 180 samostatných sedadel zajišťuje pohodlnou a bezpečnou plavbu, a to od útulných míst k sezení v podpalubí až po prostornou venkovní terasu, z níž je neuvěřitelný výhled na impozantní okolí.

Péče o cestující znamená prioritu, a to pro personál paluby každého plavidla, který je navíc velmi přátelský a dbá o bezpečí pasažérů prostřednictvím palubních bezpečnostních zařízení lodi.

Cestování mezi takovými oblíbenými turistickými oblastmi jako je zejména Bali a ostrovy Gili, které patří k nejvýznamnějším částem celé Indonésie, je díky společnosti Bali Eka Jaya příjemné a pohodlné. Plně funkční toaleta, požární poplach i hasicí přístroj jsou k dispozici nepřetržitě, což na palubě umocňuje pocit jistoty.

Po vylodění se v přístavu Padang Bai, na ostrovech Gili, Serangan nebo Lembongan nabízí společnost bezplatný transfer do vašeho letoviska, přičemž minibus běžně jezdí do nejoblíbenějších hotelů.

Prohlédněte si Bali Eka Jaya plavební řády, ceny a rezervujte si Bali Eka Jaya lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Bali Eka Jaya s jinými trajektovými společnostmi.

Na palubě Bali Eka Jaya

Všechny trasy Bali Eka Jaya

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.