Trajekt z Bandar Bentan Telani do Tanah Merah

Linka Bandar Bentan Telani Tanah Merah spojuje ostrov Bintan s Singapur. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Bintan Resort Ferries. Plavba probíhá 28 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina.

Doba a frekvence plavby na trase Bandar Bentan Telani Tanah Merah se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Bandar Bentan Telani - Tanah Merah

Průměrné ceny na trase Bandar Bentan Telani Tanah Merah

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Bandar Bentan Telani

Resort Bintan se nachází na severním pobřeží indonéského ostrova Bintan a je ideální pro rodiny s dětmi. Najdete zde 5 soukromě vlastněných plážových středisek. Čtyři z nich mají k dispozici golfové kurzy spolu s širokou škálou rekreačních zařízení. Mnozí z návštěvníků Bintanu mohou lenošit na pláži nebo v lázních. Pro ostatní je k dispozici golf a různé vodní sporty.

Ostrov Bintan je jeden z mnoha ostrovů souostroví Riau (celkem souostroví tvoří asi 3 200 ostrovů). Je součástí Indonésie, leží ale v těsné blízkosti Malajsie a Singapuru. Hlavním městem ostrova je Tanjung Pinang, které leží na jižním pobřeží.

Většina těch, co cestují do na ostrov Bintan, se plaví z terminálu Tanah Merah (Singapur) do terminálu Bandar Bentan Telani, který se nachází na západním cípu Bintan Resorts. Plavba trvá kolem 45 minut.