COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bandar Bentan Telani - Tanah Merah je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Bintan do Singapur

Provozovatelé trajektů na trase Bandar Bentan Telani - Tanah Merah

    • 12 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price

Trajekt z Bandar Bentan Telani do Tanah Merah

Linka Bandar Bentan Telani Tanah Merah spojuje ostrov Bintan s Singapur. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Bintan Resort Ferries. Plavba probíhá 12 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 10 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Bandar Bentan Telani Tanah Merah se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Bandar Bentan Telani

Resort Bintan se nachází na severním pobřeží indonéského ostrova Bintan a je ideální pro rodiny s dětmi. Najdete zde 5 soukromě vlastněných plážových středisek. Čtyři z nich mají k dispozici golfové kurzy spolu s širokou škálou rekreačních zařízení. Mnozí z návštěvníků Bintanu mohou lenošit na pláži nebo v lázních. Pro ostatní je k dispozici golf a různé vodní sporty.

Ostrov Bintan je jeden z mnoha ostrovů souostroví Riau (celkem souostroví tvoří asi 3 200 ostrovů). Je součástí Indonésie, leží ale v těsné blízkosti Malajsie a Singapuru. Hlavním městem ostrova je Tanjung Pinang, které leží na jižním pobřeží.

Většina těch, co cestují do na ostrov Bintan, se plaví z terminálu Tanah Merah (Singapur) do terminálu Bandar Bentan Telani, který se nachází na západním cípu Bintan Resorts. Plavba trvá kolem 45 minut.