COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bintan Resort Ferries

Bintan Resort Ferries provozuje trajektové spojení mezi Tanah Merah v Singapuru a ostrovem Bintan v souostroví Riau v Indonésii.

Společnost byla uvedena do provozu v roce 1994 a sídlo má ve Světovém obchodním centru, které je nyní známé jako hlavní přístav Singapuru. Katamarány společnosti Bintan Resort Ferries se plaví rychlostí 37 uzlů, mají high-tech navigaci a inženýrské monitorovací systémy, které zajišťují bezproblémovou plavbu.

Každý trajekt společnosti Bintan Resort Ferries má kapacitu 300 míst, z čehož 57 je prémiových v tzv. "smaragdové" třídě. Ti, kteří cestují touto třídou, se po příjezdu na ostrov Bintan vyhnou čekání v řadě na pasové kontrole, protože tuto povinnost mohou nechat na speciální zaměstnance k tomu určené. V roce 2009 byla flotila posílena o lodě, které jsou pojmenovány Wan Seri Beni a Wan Sendari. Plavidla původní flotily se nazývají Aria Bupala a Indera Bupala, jsou až pro 262 a 286 cestujících.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Bintan Resort Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Bintan Resort Ferries