Bintan Resort Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bintan Resort Ferries

Bintan Resort Ferries provozuje trajektové spojení mezi Tanah Merah v Singapuru a ostrovem Bintan v souostroví Riau v Indonésii.

Společnost byla uvedena do provozu v roce 1994 a sídlo má ve Světovém obchodním centru, které je nyní známé jako hlavní přístav Singapuru. Katamarány společnosti Bintan Resort Ferries se plaví rychlostí 37 uzlů, mají high-tech navigaci a inženýrské monitorovací systémy, které zajišťují bezproblémovou plavbu.

Každý trajekt společnosti Bintan Resort Ferries má kapacitu 300 míst, z čehož 57 je prémiových v tzv. "smaragdové" třídě. Ti, kteří cestují touto třídou, se po příjezdu na ostrov Bintan vyhnou čekání v řadě na pasové kontrole, protože tuto povinnost mohou nechat na speciální zaměstnance k tomu určené. V roce 2009 byla flotila posílena o lodě, které jsou pojmenovány Wan Seri Beni a Wan Sendari. Plavidla původní flotily se nazývají Aria Bupala a Indera Bupala, jsou až pro 262 a 286 cestujících.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Bintan Resort Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Bintan Resort Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.