Trajekt z Barcelony do Tangieru Med

Trajektová trasa Barcelona Tangier Med spojuje Španělsko s Maroko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Grandi Navi Veloci se plaví 5 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 29 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Grimaldi Lines se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 28 hod.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Barcelona Tangier Med mezi Španělsko a Maroko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Barcelona - Tangier Med

Průměrné ceny na trase Barcelona Tangier Med

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Barcelona Tangier Med je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Barcelona

Barcelona patří do autonomní oblasti Katalánsko a je po Madridu druhým největším městem ve Španělsku. Barcelona je jedním z nejnavštěvovanějších míst na světě a leží na pobřeží, mezi ústími řek Llobregat a Besos. Na západě město ohraničuje pohoří Serra de Collserola. V tomto krásném městě není nouze o památky nebo zážitky. Projděte se gotickou čtvrtí (v katalánštině "Barri Gotic"), kde většina budov pochází ze středověku a některé dokonce až z římské doby. Nejznámější stavbou je ale nepochybně majestátní kostel Sagrada Familia, ještě nedokončená stavba, která je ve výstavbě již od roku 1882. Kromě vzestupného trendu cestovního ruchu je město také populární destinací pro mnoho veletrhů i výstav a je také hlavním centrem pro sport, módu, vědu a umění.

Přístav v Barceloně má tři terminály a je populární pro trajekty směřující na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier Med). Přístav také pojme mnoho výletních lodí připlouvajících přes Středozemní moře. Přístavní mola pro trajekty se nacházejí poměrně blízko centra města.

Průvodce přístavem Tangier Med

Tanger-Med je mezinárodní přístav, který se nachází asi 40 km východně od města Tanger, Maroko.

Přesměrování trajektové dopravy od města Tanger do Tanger Med začal v polovině roku 2010. Nachází se na křižovatce Středozemního moře a Atlantického oceánu, přístav Tanger Med plánuje se stát jedním z nejoblíbenějších přístavů ve Středozemním moři.