Batam Fast Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Batam Fast Ferry

Batam Fast Ferry provozuje trasy spojující Singapur a ostrov Batam v Indonésii.

Společnost Batam Fast Ferry byla založena v polovině 80. let, kdy zahájila svou činnost se dvěma malými vysokorychlostními trajekty, z nichž každý byl schopen přepravit asi 60 cestujících. V současnosti s již 15 plavidly nabízí Batam Fast Ferry plavby mezi 6 přístavy, na 4 trasách a všem cestujícím poskytuje vysoký standard pohodlí.

Doba plavby mezi Singapurem a ostrovem Batam se pohybuje v rozmezí 45 a 70 minut, v závislosti od trasy. Všechny trajekty jsou moderní, dobře vybavené a zaručují luxusní a příjemnou plavbu. Na palubě jsou klimatizované prostory určené k posezení, VIP místnost, rozličná forma zábavy a bar s občerstvením.

Ať už služební cesta, dovolená nebo jen krátký odpočinek, trajekty Batam Fast jsou ideálním řešením pro návštěvu Indonésie, a to v kterémkoliv ročním období.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Batam Fast Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.