COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Batam Fast Ferry

Batam Fast Ferry provozuje trasy spojující Singapur a ostrov Batam v Indonésii.

Společnost Batam Fast Ferry byla založena v polovině 80. let, kdy zahájila svou činnost se dvěma malými vysokorychlostními trajekty, z nichž každý byl schopen přepravit asi 60 cestujících. V současnosti s již 15 plavidly nabízí Batam Fast Ferry plavby mezi 6 přístavy, na 4 trasách a všem cestujícím poskytuje vysoký standard pohodlí.

Doba plavby mezi Singapurem a ostrovem Batam se pohybuje v rozmezí 45 a 70 minut, v závislosti od trasy. Všechny trajekty jsou moderní, dobře vybavené a zaručují luxusní a příjemnou plavbu. Na palubě jsou klimatizované prostory určené k posezení, VIP místnost, rozličná forma zábavy a bar s občerstvením.

Ať už služební cesta, dovolená nebo jen krátký odpočinek, trajekty Batam Fast jsou ideálním řešením pro návštěvu Indonésie, a to v kterémkoliv ročním období.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Batam Fast Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.