Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Bilbao

 • Bilbao Trajektový Prístav Autem

  The Bilbao trajektový prístav jse nachází v rybárské vesnici jmenujíci se Santurtzi. Severní Spanelsko poskytuje excelentní cestní prepojení. Bilbao jse nachází 3 hodiny ze Zaragozy, 4 hodiny z Madridu a 6 hodín z Barcelony. Trajektový Prístav Bilbao je prístupný ze západu (Santander) a a taky z východu (Madrid a Barcelona) po dálnici A8. Odbocte na N644 a následujte tuto cestu do trajektového prístavu Bilbao.

 • Bilbao Trajektový Prístav Vlakem

  Nacházejí jse tam prímé vlakové spojení se všemi vetšími španelskými mestami a celým ibérijským poloostrovem. Pro více informací prosím navštivte webovou stránku Renfe.

 • Bilbao Trajektový Prístav Adresa

  Puerto de Bilbao (Santurtzi), Muelle Vizcaya, Espigón, 3 48980 Santurtzi

 • Ubytování v Bilbao

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Bilbao před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Bilbao pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Bilbao

Průvodce přístavem Bilbao

Průvodce přístavem Bilbao

Bilbao je centrum provincie Biskaje v severním Španělsku. Přesný čas vzniku Bilbao není znám, nicméně, rybářská vesnice byla založena na místě při ústí řeky Nervion již ve starověku. V roce 1300 Don Diego Lopez de Haro V jmenoval toto místo městem, a tak naznačil jeho význam jako obchodního a námořního centra. Výhodná poloha města mu umožnila rozvíjet se rychlým tempem. Námořní obchod se rozvíjí velmi rychle, takže populace Bilbao se brzy rozšířila na obou březích řeky. V dnešní době, Bilbao je hlavním přístavním městem a průmyslovým centrem ve Španělsku, který je součástí tzv. autonomního společenství Baskicko.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.