COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brittany Ferries

Brittany Ferries nabízí široký výběr lodních tras do západní Francie a severního Španělska, stejně jako trajektovou přepravu mezi Francií a Irskem.

Když se plavíte s Brittany Ferries, Váš cílový přístav není jen přístav. Každé město, do kterého připlujete má svůj vlastní charakter a je obvykle plné života s úžasnými místy na nákupy, jídlo a občerstvení.

Společnost Brittany Ferries nabízí přepravu, která se soustřeďuje hlavně na její luxusní výletní trajekty, což znamená, že Vaše dovolená začíná ve chvíli, kdy vstoupíte na palubu lodi.

Zábava je pestrá a podává se francouzská kuchyně, která má samozřejmě skvělou reputaci. Na palubě můžete nakupovat v mnoha obchodech nebo relaxovat v kajutách, které se společnost snažila udělat pro Vaše pohodlí co nejluxusnější.

Na delších trasách, jako například ze Španělska do Anglie je velkou výhodou mít k dispozici vlastní kajutu. Můžete si v ní odložit zavazadla a osobní věci, poskytne Vám soukromí a v noci se v ní pohodlně vyspíte.

Společnost Brittany Ferries také provozuje trajektovou linku "bez služeb", nazývanou Brittany Ferries économie, a to na trasách do Portsmouth, Le Havre a Santander. Tento způsob přepravy je ideální pro ty, kteří chtějí cestovat do Francie nebo Španělska za velmi rozumnou cenu a nepotřebují výletní plavbu či rychlé lodě, které má Brittany Ferries k dispozici (například katamarán Normandie Express). Na provozování linky "bez služeb"- Brittany Ferries économie - slouží trajekt Etretat.

Prohlédněte si Brittany Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Brittany Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Brittany Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Brittany Ferries