Brittany Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Brittany Ferries

Brittany Ferries nabízí široký výběr lodních tras do západní Francie a severního Španělska, stejně jako trajektovou přepravu mezi Francií a Irskem.

Když se plavíte s Brittany Ferries, Váš cílový přístav není jen přístav. Každé město, do kterého připlujete má svůj vlastní charakter a je obvykle plné života s úžasnými místy na nákupy, jídlo a občerstvení.

Společnost Brittany Ferries nabízí přepravu, která se soustřeďuje hlavně na její luxusní výletní trajekty, což znamená, že Vaše dovolená začíná ve chvíli, kdy vstoupíte na palubu lodi.

Zábava je pestrá a podává se francouzská kuchyně, která má samozřejmě skvělou reputaci. Na palubě můžete nakupovat v mnoha obchodech nebo relaxovat v kajutách, které se společnost snažila udělat pro Vaše pohodlí co nejluxusnější.

Na delších trasách, jako například ze Španělska do Anglie je velkou výhodou mít k dispozici vlastní kajutu. Můžete si v ní odložit zavazadla a osobní věci, poskytne Vám soukromí a v noci se v ní pohodlně vyspíte.

Společnost Brittany Ferries také provozuje trajektovou linku "bez služeb", nazývanou Brittany Ferries économie, a to na trasách do Portsmouth, Le Havre a Santander. Tento způsob přepravy je ideální pro ty, kteří chtějí cestovat do Francie nebo Španělska za velmi rozumnou cenu a nepotřebují výletní plavbu či rychlé lodě, které má Brittany Ferries k dispozici (například katamarán Normandie Express). Na provozování linky "bez služeb"- Brittany Ferries économie - slouží trajekt Etretat.

Prohlédněte si Brittany Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Brittany Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Brittany Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Brittany Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.