Biosfera Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Biosfera Express

Biosfera Express je rodinně řízená trajektová společnost se sídlem v La Graciosa na Kanárských ostrovech u západního pobřeží Afriky, která provozuje časté plavby do/z rybářské vesnice Orzola na severním pobřeží ostrova Lanzarote.

Rodina, která vlastní společnost Biosfera Express, se již mnoho let pohybuje v oblasti rybářského průmyslu, proto má dostatek zkušeností s plavbami v této oblasti. Cestující si proto mohou být jisti, že jsou v dobrých rukou.

S flotilou vysokorychlostních katamaránů a zkušeným týmem pracovníků mají cestující zaručeno, že se jedná o bezpečnou a příjemnou plavbu. Na palubě plavidel s kapacitou 250 míst jsou prostorné salonky, toalety, kavárny a hudební bary. Na palubě lodi Cap Menorca se dají ochutnat i grilované mořské plody. Při této pochoutce se dá navíc obdivovat panoramatický výhled na moře. Druhá loď Badia de Soller má velkou sluneční střešní terasu, z níž je překrásný výhled na pobřeží Kanárských ostrovů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Biosfera Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Biosfera Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Biosfera Express s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Biosfera Express

Biosfera Express routes and ports

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.