COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Biosfera Express

Biosfera Express je rodinně řízená trajektová společnost se sídlem v La Graciosa na Kanárských ostrovech u západního pobřeží Afriky, která provozuje časté plavby do/z rybářské vesnice Orzola na severním pobřeží ostrova Lanzarote.

Rodina, která vlastní společnost Biosfera Express, se již mnoho let pohybuje v oblasti rybářského průmyslu, proto má dostatek zkušeností s plavbami v této oblasti. Cestující si proto mohou být jisti, že jsou v dobrých rukou.

S flotilou vysokorychlostních katamaránů a zkušeným týmem pracovníků mají cestující zaručeno, že se jedná o bezpečnou a příjemnou plavbu. Na palubě plavidel s kapacitou 250 míst jsou prostorné salonky, toalety, kavárny a hudební bary. Na palubě lodi Cap Menorca se dají ochutnat i grilované mořské plody. Při této pochoutce se dá navíc obdivovat panoramatický výhled na moře. Druhá loď Badia de Soller má velkou sluneční střešní terasu, z níž je překrásný výhled na pobřeží Kanárských ostrovů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Biosfera Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Biosfera Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Biosfera Express s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Biosfera Express

Na palubě Biosfera Express

Všechny trasy Biosfera Express

Alternativní společnosti a trasy