COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluewater Express

Bluewater Express provozuje populární vysokorychlostní trajekty v okolí nádherných indonéských ostrovů Bali, Lombok a Gili.

Bluewater Express klade velký důraz na svou profesionalitu a bezpečnost a spokojenost zákazníků, a také z tohoto důvodu je jednou z nejvíce spolehlivých trajektových společností v regionu.

Britská společnost Bluewater Express, založená v roce 2005, má k dispozici 3 moderní účelové lodě. Všechny zahájili svou činnost mezi lety 2000-2010 a jsou schopné přepravit od 30 do 60 pasažérů. Trajekty byly specificky navrženy, aby se zvládly přeplavit mezi ostrovy Bali a Lombok a umožnily Vám během cesty pohodlně sedět. Transfery probíhají několikrát za den, celoročně a jejich frekvence se zvyšuje během hlavní turistické sezóny.

Vybavení na palubě je však omezeno na záchody a prostornou "sluneční terasu". Také jsou poskytnuty bezplatné sladkosti a lahvová voda. Ranní káva nebo čaj jsou zahrnuty v ceně jízdenky pro ty, kteří cestují z přístavu Serangan.

Společnost nabízí své vozy na přesun z hotelu do přístavů Serangan a Padang Bai na Bali a naopak, co Vám ještě více zjednoduší cestování na ostrovy Lombok a Gili. Transfery jsou k dispozici na požádání a je třeba si je předem objednat.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Bluewater Express, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Bluewater Express. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Bluewater Express s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Bluewater Express