Bluewater Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bluewater Express

Bluewater Express provozuje populární vysokorychlostní trajekty v okolí nádherných indonéských ostrovů Bali, Lombok a Gili.

Bluewater Express klade velký důraz na svou profesionalitu a bezpečnost a spokojenost zákazníků, a také z tohoto důvodu je jednou z nejvíce spolehlivých trajektových společností v regionu.

Britská společnost Bluewater Express, založená v roce 2005, má k dispozici 3 moderní účelové lodě. Všechny zahájili svou činnost mezi lety 2000-2010 a jsou schopné přepravit od 30 do 60 pasažérů. Trajekty byly specificky navrženy, aby se zvládly přeplavit mezi ostrovy Bali a Lombok a umožnily Vám během cesty pohodlně sedět. Transfery probíhají několikrát za den, celoročně a jejich frekvence se zvyšuje během hlavní turistické sezóny.

Vybavení na palubě je však omezeno na záchody a prostornou "sluneční terasu". Také jsou poskytnuty bezplatné sladkosti a lahvová voda. Ranní káva nebo čaj jsou zahrnuty v ceně jízdenky pro ty, kteří cestují z přístavu Serangan.

Společnost nabízí své vozy na přesun z hotelu do přístavů Serangan a Padang Bai na Bali a naopak, co Vám ještě více zjednoduší cestování na ostrovy Lombok a Gili. Transfery jsou k dispozici na požádání a je třeba si je předem objednat.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Bluewater Express, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Bluewater Express. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Bluewater Express s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Bluewater Express

Všechny trasy Bluewater Express

Bluewater Express routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.