COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brindisi - Sami je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Brindisi do Sami

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Kefalonie

Provozovatelé trajektů na trase Brindisi - Sami

    • 1 Sailing Weekly 15 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 18 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Brindisi do Sami

Trajektová trasa Brindisi Sami spojuje Itálie s Kefalonie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Red Star Ferries se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 15 hodin. zatímco Trajekty společnosti European Ferries se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 18 hodin 30 minut.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Brindisi Sami mezi Itálie a Kefalonie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město nacházející se na pobřeží Jaderského moře v regionu Apulie v Itálii. Přístav v Brindisi hraje významnou roli v ekonomice regionu, zejména v obchodování s Řeckem a zeměmi Středního Východu. V písečných dunách a na plážích severního pobřeží Brindisi bylo objeveno mnoho důležitých archeologických nálezů. Navzdory ekonomickým přínosem přístavu je turismus pro město pořád nesmírně důležitý. Ve vnitrozemí města se produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z přístavu trajekty plují do mnoha míst. Lodě směřující na řecký ostrov Kefalonie jsou provozovány společností My Way Ferries. Trajekty se plaví i do přístavů Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Řecku.