Bundhaya Speed Boat
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat, založená v roce 2008, je jednou z nejnovějších lodních společností v Thajsku a nabízí rychlou přepravu mezi ostrovy při západním pobřeží a v souostroví Langkawi na severozápadě Malajsie.

Jako certifikovaný námořní operator je pro společnost Bundhaya Speed Boat nejdůležitější bezpečnost cestujících a kvalita jejich plavby.

Lodní lístky jsou Vám zaslány prostřednictvím e-mailu, který byste měli přinést k příslušnému molu a ukázat na přepážce. Přátelský zaměstnanec Vás pak dovede k Vaší lodi a pomůže Vám se zavazadly, aby Vaše plavba byla co nejpříjemnější a bez stresu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Bundhaya Speed Boat, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Bundhaya Speed Boat. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Bundhaya Speed Boat s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.