COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bundhaya Speed Boat

Bundhaya Speed Boat, založená v roce 2008, je jednou z nejnovějších lodních společností v Thajsku a nabízí rychlou přepravu mezi ostrovy při západním pobřeží a v souostroví Langkawi na severozápadě Malajsie.

Jako certifikovaný námořní operator je pro společnost Bundhaya Speed Boat nejdůležitější bezpečnost cestujících a kvalita jejich plavby.

Lodní lístky jsou Vám zaslány prostřednictvím e-mailu, který byste měli přinést k příslušnému molu a ukázat na přepážce. Přátelský zaměstnanec Vás pak dovede k Vaší lodi a pomůže Vám se zavazadly, aby Vaše plavba byla co nejpříjemnější a bez stresu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Bundhaya Speed Boat, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Bundhaya Speed Boat. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Bundhaya Speed Boat s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Bundhaya Speed Boat