Rezervujte si trajekt v Langkawi

Přístav Langkawi (Kuah Jetty) v ostrov Langkawi Vás spojí s přístavem Penang v ostrov Penang, je tu výběr z kolem 3 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Langkawi do Penang je od 2 hodin 45 minut, trasu provozuje společnost Langkawi Ferry Services.

Mapa přístavu Langkawi

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Langkawi

  • Langkawi Ferry Services
    • 3 plavby týdně 2 hod 45 min
    • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Langkawi

Jaké trajekty směřují na Langkawi?

Langkawi je asi 30 km od pevniny Malajsie v Andamanském moři; jedná se o souostroví, které tvoří 99 ostrovů. Jedinou destinací, kam trajekty z tohoto přístavu směřují, je Penang - jedno z větších malajských měst, které se nachází na severozápadním pobřeží.

Co dělat na souostroví Langkawi?

Langkawi je prázdninová destinace pro ty turisty, kteří si užijí několik dní v teplém počasí mezi úžasnými výhledy na široké okolí. Pláže Langkawi jsou vyhledávané u návštěvníků zejména v letních měsících; vodní skútry mají v oblibě spíše milovníci adrenalinu, na druhou stranu plavby lodí potom vítají ti, co si chtějí odpočinout. Kousek dál od pláže se nachází umělecké a řemeslné obchody, které nabízejí místní, tradiční kousky. Pro zájemce o aktivně strávený den za rozumnou cenu je dostupný přírodní park Kilim. Účastníci prohlídky se zkušeným průvodcem uvidí na vlastní oči krásy tohoto parku.

Jaká je doprava na souostroví Langkawi?

V blízkosti přístavu je toho velmi málo k vidění, proto je nejvhodnější vzít si taxi a nechat se dopravit na libovolné místo. Přímo u přístavu čeká velké množství taxikářů - je s nimi navíc možné dojednat cenu za celý den, což zajistí komfortní pohyb po tomto krásném místě.