Rezervujte si trajekt v Langkawi

Z přístavu Langkawi (Kuah Jetty) v ostrov Langkawi plujú trajekty do Koh Lipe (Bundhaya Beach) & Penang. Přístav Langkawi (Kuah Jetty) propojuje ostrov Langkawi a Thajsko & ostrov Penang, přičemž je zde na výběr z 10 plavby týdně.

Doba plavby se na trase Koh Lipe (Bundhaya Beach) - Penang pohybuje mezi 2 hodin 15 minut a 2 hodin 45 minut..

Ačkoli na této stránce je stručné shrnutí, informace o plavbě se mohou lišit v závislosti na ročním období, a proto Vám doporučujeme, abyste si vyhledali časy a ceny v našem vyhledávači cen pro Langkawi (Kuah Jetty).

Mapa přístavu Langkawi

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Langkawi

  • Bundhaya Speed Boat
    • 7 plaveb týdně 2 hod 15 min
    • Zjistit cenu
  • Langkawi Ferry Services
    • 3 plavby týdně 2 hod 45 min
    • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Langkawi

Jaké trajekty směřují na Langkawi?

Langkawi je asi 30 km od pevniny Malajsie v Andamanském moři; jedná se o souostroví, které tvoří 99 ostrovů. Jedinou destinací, kam trajekty z tohoto přístavu směřují, je Penang - jedno z větších malajských měst, které se nachází na severozápadním pobřeží.

Co dělat na souostroví Langkawi?

Langkawi je prázdninová destinace pro ty turisty, kteří si užijí několik dní v teplém počasí mezi úžasnými výhledy na široké okolí. Pláže Langkawi jsou vyhledávané u návštěvníků zejména v letních měsících; vodní skútry mají v oblibě spíše milovníci adrenalinu, na druhou stranu plavby lodí potom vítají ti, co si chtějí odpočinout. Kousek dál od pláže se nachází umělecké a řemeslné obchody, které nabízejí místní, tradiční kousky. Pro zájemce o aktivně strávený den za rozumnou cenu je dostupný přírodní park Kilim. Účastníci prohlídky se zkušeným průvodcem uvidí na vlastní oči krásy tohoto parku.

Jaká je doprava na souostroví Langkawi?

V blízkosti přístavu je toho velmi málo k vidění, proto je nejvhodnější vzít si taxi a nechat se dopravit na libovolné místo. Přímo u přístavu čeká velké množství taxikářů - je s nimi navíc možné dojednat cenu za celý den, což zajistí komfortní pohyb po tomto krásném místě.