Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Langkawi

  • Ubytování v Langkawi

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Langkawi před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Langkawi pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Langkawi

Průvodce přístavem Langkawi

Jaké trajekty směřují na Langkawi?

Langkawi je asi 30 km od pevniny Malajsie v Andamanském moři; jedná se o souostroví, které tvoří 99 ostrovů. Jedinou destinací, kam trajekty z tohoto přístavu směřují, je Penang - jedno z větších malajských měst, které se nachází na severozápadním pobřeží.

Co dělat na souostroví Langkawi?

Langkawi je prázdninová destinace pro ty turisty, kteří si užijí několik dní v teplém počasí mezi úžasnými výhledy na široké okolí. Pláže Langkawi jsou vyhledávané u návštěvníků zejména v letních měsících; vodní skútry mají v oblibě spíše milovníci adrenalinu, na druhou stranu plavby lodí potom vítají ti, co si chtějí odpočinout. Kousek dál od pláže se nachází umělecké a řemeslné obchody, které nabízejí místní, tradiční kousky. Pro zájemce o aktivně strávený den za rozumnou cenu je dostupný přírodní park Kilim. Účastníci prohlídky se zkušeným průvodcem uvidí na vlastní oči krásy tohoto parku.

Jaká je doprava na souostroví Langkawi?

V blízkosti přístavu je toho velmi málo k vidění, proto je nejvhodnější vzít si taxi a nechat se dopravit na libovolné místo. Přímo u přístavu čeká velké množství taxikářů - je s nimi navíc možné dojednat cenu za celý den, což zajistí komfortní pohyb po tomto krásném místě.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.