Caribbean Sprinter
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Caribbean Sprinter

Společnost Caribbean Sprinter, oficiálně známá jako Ocean Ferry Belize, je předním karibským dopravcem, který zajišťuje pravidelné trajekty z Belize City, San Pedra a Caye Caulker. Nabízejí nejrychlejší služby v regionu a při zpáteční plavbě z Belize City do San Pedra ušetří cestujícím přibližně hodinu.

Trajekty Caribbean Sprinter jsou schopny přepravit 60 až 110 cestujících během jedné cesty. Každé plavidlo je vybaveno nejméně dvěma motory pro optimální rychlost a má speciálně navržený trup ve tvaru V, který zajišťuje co nejhladší cestu bez ohledu na povětrnostní podmínky. Jsou také obsluhovány zkušeným týmem, který se postará o všechny vaše potřeby během celé plavby.

Cestující se vyzývají, aby se dostavili alespoň 1 hodinu před plánovaným odjezdem, aby měli čas na odbavení.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Caribbean Sprinter, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Caribbean Sprinter. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Caribbean Sprinter s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.