Carteret
Jersey
Trajekty do Jersey
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Carteret do Jersey

Linka Carteret Jersey spojuje Francie s Jersey. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Manche Iles Express. Plavba probíhá 3 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 20 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Carteret Jersey se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Francie na Jersey
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Carteret do Jersey?

Doba plavby trajektem z Carteret do Jersey je přibližně 1h 20m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Carteret a Jersey?

Existuje 1 trajektový operátor pro Carteret až Jersey a toto je
  • Manche Iles Express

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Carteret do Jersey?

Rezervujte si trajekty z Carteret do Jersey prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Carteret do Jersey?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Carteret do Jersey s
  • Manche Iles Express

Můžete vzít své auto na trajekt z Carteret do Jersey?

Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Carteret do Jersey?

Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.

Jaká je vzdálenost z Carteret do Jersey?

Vzdálenost mezi Carteret a Jersey je přibližně 22 námořních mil.

Průvodce přístavem Carteret

Carteret je přístavní město a oblíbené letovisko v severozápadní Francii. Město, jehož historie sahá zpět do římských dob, se rozvinulo do dovolenkového resortu během období Belle Epoque, kdy se prázdniny u moře staly moderní. V roce 1921 bylo město klasifikováno jako "turistické město" a od roku 1995 je držitelem modré vlajky, což je označení udělováno střediskům, které dodržují konkrétní ekologické normy. Města Carteret a Barneville-sur-Mer byly sloučeny do jedné obce v roce 1965.

Přístav Carteret je současný přístav pro Barneville-Carteret. Někdy je označován jako "přístav ostrovů" a je umístěn na pravém břehu ústí řeky Gerfleur, na konci Cape Carteret. Velké molo a jižní hráz byly dokončeny v roce 1880 a hned následující rok začal jezdit trajekt na ostrov Jersey. V roce 1945 byl malý přístav, který se používal jako úkryt pro rybáře během přílivu, pomocí ženistů z 280. amerického praporu umístěného v Carteret rozšířen.


Průvodce přístavem Jersey

Jersey je závislé území britské koruny v Lamanšském průlivu u pobřeží Normandie. Spolu s Guernsey tvoří seskupení známé jako Normanské ostrovy.
Obrana všech těchto ostrovů je zodpovědnost Spojeného království. Nicméně, Jersey není součástí Spojeného království ani Evropské unie, ale je poněkud samostatným vlastnictvím koruny.
Prehistorické doby Jersey produkovaly bohaté dědictví artefaktů. Zbytky velkého francouzského lesa, který existoval před více než 10.000 lety, kdy ostrov byl částí kontinentu, lze ještě dnes vidět v Saint Ouen během odlivu. Na ostrově byly nalezeny pozůstatky osídlení neandertálců ze středního paleolitu.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.