COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Manche Iles Express

Manche Iles Express provozuje trajektovou přepravu mezi Normanskými ostrovy a oblastí Normandie ve Francii, stejně tak mezi Normanskými ostrovy navzájem.

Společnost Manche Iles Express ve spolupráci s Conseil Général de la Manche začala poskytovat trajektovou dopravu mezi regionem Manche v Normandii a Normanské ostrovy v roce 2005. Služby jsou poskytovány prostřednictvím dvou vysokorychlostních katamaránů - Marin-Marie a Victor Hugo.

Trajekty plují z francouzských přístavů Granville, Diélette a Carteret a směřují na britské Normanské ostrovy Jersey, Guernsey, Sark a Alderney.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Manche Iles Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Manche Iles Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Manche Iles Express s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Manche Iles Express

Alternativní společnosti a trasy