Manche Iles Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Manche Iles Express

Manche Iles Express provozuje trajektovou přepravu mezi Normanskými ostrovy a oblastí Normandie ve Francii, stejně tak mezi Normanskými ostrovy navzájem.

Společnost Manche Iles Express ve spolupráci s Conseil Général de la Manche začala poskytovat trajektovou dopravu mezi regionem Manche v Normandii a Normanské ostrovy v roce 2005. Služby jsou poskytovány prostřednictvím dvou vysokorychlostních katamaránů - Marin-Marie a Victor Hugo.

Trajekty plují z francouzských přístavů Granville, Diélette a Carteret a směřují na britské Normanské ostrovy Jersey, Guernsey, Sark a Alderney.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Manche Iles Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Manche Iles Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Manche Iles Express s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.