Chania
Milos
Trajekty do Kykladské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Chania do Milos

Linka Chania Milos spojuje Kréta s Kykladské ostrovy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, SeaJets. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 25 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Chania Milos se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kréty do Kykladské ostrovy
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Chania do Milos?

Doba plavby trajektem z Chania do Milos je přibližně 2h 25m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Chania a Milos?

Existuje 1 trajektový operátor pro Chania až Milos a toto je
  • SeaJets

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Chania do Milos?

Rezervujte si trajekty z Chania do Milos prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Chania

Chania je město na řeckém ostrově Kréta, které leží na severním pobřeží ostrova, asi 70 km západně od Rethymno a 145 km západně od Heraklionu. Město je rozděleno do dvou částí. Staré město se nachází hned vedle starého přístavu a jeho hlavní náměstí (vedle západního konce Kasteli) se jmenuje Eleftherios Venizelos Square ( "Sintrivani") a je srdcem turistických aktivit v regionu. Moderní, větší část města je místem, kde žije a pracuje většina místních obyvatel. Nejstarší čtvrt města, jejíž historie sahá až do 18. století, je Nea Hora (v překladu Nové Město) a nachází se za západním koncem starého města.

Ostrov je propojen s přístavem Pireus, s Kykladskými ostrovy Ios, Santorini, Paros, Naxos, Mykonos, Amorgos a Milos. Se všemi ostrovy Dodekanésy a východními ostrovy v Egejském moři je ostrov spojen přes další, třetí ostrov, přičemž na přepravu z/na ostrov se využívají konvenční a také vysokorychlostní trajekty.


Průvodce přístavem Milos

Sopečný ostrov Milos, vytvořený v unikátním tvaru podkovy, je součástí Kyklad v Řecku.
Miloš je známý sochou Afrodity ("Venus de Milo", která se nyní nachází v Louvre), sochami řeckého boha Asklépia (dnes v Britském muzeu) a Poseidonu.
Návštěvníci nemají šanci zůstat lhostejné k tomuto ostrovu od okamžiku svého prvního kroku na ostrově.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.