COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hellenic Seaways

Hellenic Seaways je řecká společnost provozující vnitrostátní trajektovou dopravu mezi přístavy na ostrovech Kyklady, Kréty, Saronské ostrovy a Sporady.

Od roku 1999 plují lodě této společnosti na řeckých mořích, přičemž se z ní v posledních letech stal největší řecký provozovatel trajektů s flotilou čítající 18 konvenčních a vysokorychlostních trajektů, které plují k více něž 35 přístavům v severovýchodním Egejském moři, Saronickém zálivu a k mnoha nejpopulárnějším ostrovům. V rámci flotily jsou tři běžná vysokorychlostní plavidla, devět konvenčních lodí pro delší cesty, pět lodí typu Flyingcat a tři lodi typu Flyingdolphin, které plují primárně v okolí Saronských ostrovů.

Společnost Hellenic Seaways získala za posledních několik let řadu ocenění za své přepravní služby, včetně za nejlepší linku a nejlepší loď. Společnost si stanovuje vysoké cíle tím, že investuje do rychlosti, pohodlí a kvality služeb. Současná prestižní pověst společnosti byla dosažena díky konkrétní vizi spočívající v udržení vedoucí pozice na řeckém trhu námořního cestovního ruchu. Kvůli množství konkurentů se společnost snaží zlepšit své znalosti a vytvářet hodnotu pro své akcionáře.

Prohlédněte si Hellenic Seaways plavební řády, ceny a rezervujte si Hellenic Seaways lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Hellenic Seaways s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Hellenic Seaways

Alternativní společnosti a trasy