COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Civitavecchia - Palermo Termini Imerese je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řím na Sicílii

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Civitavecchia - Palermo Termini Imerese

    • 5 Sailings Weekly 12 hr 45 min
    • Get price

Trajekt z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese

Linka Civitavecchia Palermo Termini Imerese spojuje Řím s Sicílie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Grandi Navi Veloci. Plavba probíhá 5 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 12 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Civitavecchia Palermo Termini Imerese se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Civitavecchia

Civitavecchia je město v provincii Řím v regionu Lazio ve střední Itálii. Jeho mořský přístav leží na pobřeží Tyrhénského moře, asi 80 km severozápadně od Říma. V budově z 18. století, která kdysi patřila papeži Klementovi XIII a sloužila jako sídlo pro jeho papežskou gardu, nyní sídlí Archeologické muzeum. Návštěvníci zde mají možnost vidět archeologické nálezy města Centumcellae (starověký název pro Civitavecchia) a jeho bezprostředního okolí. Na hlavním náměstí je i další zajímavé místo - katedrála zasvěcená svatému Františkovi z Assisi, která byla postavena nad již existujícím kostelem, konkrétně vybudovaným františkány v roce 1610 pro papeže Pavla V.

Přístav je tvořen dvěma moly a vlnolamem, na kterém stojí maják. Jezdí odsud trajekty do destinací jako Sicílie, Sardinie a Tunisko.


Průvodce přístavem Palermo Termini Imerese

Průvodce Palermo Termini