COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cotai Water Jet

Společnost Cota Water Jet nabízí prémiové vysokorychlostní trajektové přeplavby spojující Hong Kong a Macao.

Cota Water Jet poskytuje přímé plavby mezi přístavy Macao, Taipa, Hong Kong, Kowloon a Skypier (nacházejícího se přímo na mezinárodním letišti v Hongkongu) a zajišťuje převoz domácích a mezinárodních návštěvníků Macaa a Hong Kongu.

S průměrem více než 80 plaveb za den, flotila 14 Cota Water Jet na míru vyrobených katamaránů může převést kolem 400 cestujících a plavidla jsou schopné dosáhnout rychlosti až 42 uzlů.

Na palubě najdete výběr ze tří tříd ubytování, které Vám umožňují si vybrat dle Vašeho vkusu a finančních možností. Standardní Cota kajuta Vám umožní odpočívat a vychutnat si cestu v pohodlném prostředí. Na palubě je také možné si zakoupit občerstvení a nápoje.

Cota první třída se nachází na horní úrovni plavidla a nabízí skvělý výhled na scenérii ze sedadel, které jsou uspořádány tak, že vytvářejí atmosféru salónu, což je ideální pro obchodní setkání či odpočinek. Bezplatné občerstvení, nápoje a přednostní vylodění z trajektu jsou zahrnuty v ceně lístku.

Cota VIP kajuta je soukromá místnost pro ty, kteří vyžadují větší soukromí, luxus a bezkonkurenční služby. VIP kajuta ubytuje do 8 pasažérů a jsou v ní k dispozici bezplatné jídla a nápoje.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Cotai Water Jet, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Cotai Water Jet. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Cotai Water Jet s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Všechny trasy Cotai Water Jet

Alternativní společnosti a trasy