Cotai Water Jet
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Cotai Water Jet

Společnost Cota Water Jet nabízí prémiové vysokorychlostní trajektové přeplavby spojující Hong Kong a Macao.

Cota Water Jet poskytuje přímé plavby mezi přístavy Macao, Taipa, Hong Kong, Kowloon a Skypier (nacházejícího se přímo na mezinárodním letišti v Hongkongu) a zajišťuje převoz domácích a mezinárodních návštěvníků Macaa a Hong Kongu.

S průměrem více než 80 plaveb za den, flotila 14 Cota Water Jet na míru vyrobených katamaránů může převést kolem 400 cestujících a plavidla jsou schopné dosáhnout rychlosti až 42 uzlů.

Na palubě najdete výběr ze tří tříd ubytování, které Vám umožňují si vybrat dle Vašeho vkusu a finančních možností. Standardní Cota kajuta Vám umožní odpočívat a vychutnat si cestu v pohodlném prostředí. Na palubě je také možné si zakoupit občerstvení a nápoje.

Cota první třída se nachází na horní úrovni plavidla a nabízí skvělý výhled na scenérii ze sedadel, které jsou uspořádány tak, že vytvářejí atmosféru salónu, což je ideální pro obchodní setkání či odpočinek. Bezplatné občerstvení, nápoje a přednostní vylodění z trajektu jsou zahrnuty v ceně lístku.

Cota VIP kajuta je soukromá místnost pro ty, kteří vyžadují větší soukromí, luxus a bezkonkurenční služby. VIP kajuta ubytuje do 8 pasažérů a jsou v ní k dispozici bezplatné jídla a nápoje.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Cotai Water Jet, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Cotai Water Jet. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Cotai Water Jet s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.