Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Cowes

 • Cowes Trajektový Prístav Autem

  Cowes jse vyznacuje 2 trajektovými terminálmi oddelenými rekou Medina. East Cowes terminál (preprava vozidel trajektem ze Southamptonu) jse nachází na ulici Trinity Road, PO32 6RF zatím co West Cowes terminál (Red Jet Hi-Speed preprava peších pasažeru ze Southamptonu) je na ulici Fountain Yard, PO31 7AR. Plávající most (cestující & osobní vozidla) prepájí East a West Cowes, vyhýbající se trase po ceste, která trvá približne 30-40 minut.

 • Cowes Trajektový Prístav Taxi Služba

  Stanovište taxiku jse nachází na Fountain Yard (tel. 0800 043 6343) hned vedle vchodu do Red Funnel's West Cowes terminalu. Vyhradte jsi 15-20 minut na cestu mezi West Cowes a Newport. Ve East Cowes, taxiky privážejí a odvážejí hned venku pred vstupem do terminálu.

 • Cowes Trajektový Prístav Adresa

  Red Funnel's Hi-Speed Red Jet terminal (passenger only): Fountain Yard, West Cowes. Poštový kod PO31 7AR. Red Funnel's Vehicle Ferry terminal (zahrnuje peší pasažéry): Trinity Road, East Cowes. Nejbližší poštový kod PO32 6RA

 • Ubytování v Cowes

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Cowes před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Cowes pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Cowes

Průvodce přístavem Cowes

Cowes je město na severu ostrova Wight, na levém břehu řeky Medina, která se vlévá do Solentu. Cowes je neoddělitelně spjatý s plachetnicemi: Henry VIII postavil tu hrad, který měl chránit rozšíření námořní základny Francouzů a Španělů, a v roce 1950 první vznášedlo na světě absolvovalo zde svou první zkoušku. V roce 1820 pod patronátem prince-regenta jachtařského klubu byl zahájen Royal Yacht Squadron - jeden z nejexkluzivnějších klubů ve světě jachtingu. Pouze třístá členů klubu a jejich hosté se mohou nacházet v posvátných zdí klubovny hradu Jindřicha VIII, námořní přístav klubu je posvátný a nedotknutelný. V prvním srpnovém týdnu probíhá mezinárodní festival a regata známá jako Cowes Week, kterou navštíví statisíce diváků.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.