COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Isle of Wight

Největší ostrov Anglie, Isle of Wight se nachází asi 3 míle od pevniny a je oddělen od Hampshire Solentskou úžinou.

Pokud vezmeme v úvahu fakt, že Isle of Wight má rozlohu jen 147 čtverečních mil, je překvapující, že se zde dá najít take množství toho, co se dá vidět a dělat po celý rok - od mezinárodně uznávaných hudebních festivalů, jako je Bestival či Isle of Wight Festival až po sportovní akce, jako Cowes Week, kde 7 dní soutěží ti nejlepší z jachtařského světa. Takže jen kousek od Solentskej úžiny najdete pro každého něco.

Existuje několik trajektových přeprav a tras, které umožňují milionům návštěvníků z celé Británie i mimo ni dostat se na Isle of Wight.

Trajektové služby poskytuje Red Funnel, původní společnost z Isle of Wight, která má tradici trvající už stovky let. K dispozici má moderní flotilu pro pasažéry i vozidla. Společnost Wightlink nabízí spojení mezi pevninou a the Isle of Wight se třemi trasami a asi padesát tisíc plavbami ročně. Je zde i společnost Hovertravel, která se plaví přes Solent ze Southsea a poskytuje nejdelší dobu na světě plavbu na jediném komerčním vznášedle v Evropě.

Populární provozovatelé trajektů

    • 12 plavby denně 1 hodina
    • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Isle of Wight