Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Dieppe

 • Dieppe Trajektový Prístav Autem

  Dieppe jse rozléhá podél pobreží na A28 z Calais a Le Touquet. Je to nekolik mil venku z Rouen na N27. Trajektový prístav Dieppe je dobre znacený z okraje mesta.

 • Dieppe Trajektový Prístav Autobusem

  Shuttle servis premává od kvetna do zárí z vlakové stanice SNCF do trajektového terminálu. Pocas zvyšku roka autobusová linka 1 premává z vlakovej stanice SNCF na autobusovú zastávku 'Pollet' a potom musíte jít peši do trajektového prístavu.

 • Dieppe Trajektový Prístav Vlakem

  Prípojné vlaky ke trajektovému prístavu pricházejí na bocné stanovište. Hlavní stanice SNCF - s vlakmi do a z Paríže a Rouen - jse nachází na Boulevard Clemenceau, asi 500m peši z prístavu. Pro více informací ohledem francouzských železnicných služeb, prosím navštivte web stránku SNCF.

 • Dieppe Trajektový Prístav Parkovani

  Naproti osobnýmu terminálu jse nachází malé otevrené parkovište, vetšinou rezervované pro peši pasažery a maximum doba je 96 hodin. Nedaleko jse taky nachází oblast kde auta a karavany mužou parkovat v noci. Není tam žadný poplatek za parkování, ale je to na vlastní riziko majitele.

 • Dieppe Trajektový Prístav Adresa

  Terminal Transmanche, Quai Lalitte, 76200 Dieppe

 • Ubytování v Dieppe

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Dieppe před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Dieppe pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Dieppe

Průvodce přístavem Dieppe

Průvodce přístavem Dieppe

Dieppe je malý přístav v departementu Haute-Normandie, Francie. V 19. století Pařížané sem jezdili vlakem pro mořský vzduch a procházku podél pobřeží. V roce 1030 to byla malá rybářská vesnice a během stoleté války město bylo hlavním cílem protilehlých stran. V Dieppe sídlily nejpokročilejší francouzské školy kartografie v 15. století a v 17. století Dieppe byl hlavním přístavem království. 23. července 1632 roku 300 kolonistů vydalo se odtud do Nové Francie. Při zrušení ediktu nantského v 1685, Dieppe ztratil 3000 svých občanů, kteří utekli do zahraničí. Přístav byl důležitým cílem ve válce, město bylo z velké části zničeno po anglo-holandskému námořnímu ozáření v 1694 a přestavěné po 1696. 19. srpna 1942, během druhé světové války, došlo k vylodění neboli také nájezdu na Dieppe - operace Jubilee. Tato operace stala hodně životů, většinou kanadských vojáků.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.