Trajekt z Douglasu do Liverpoolu Birkenhead

Linka Douglas Liverpool Birkenhead spojuje ostrov Man s Anglie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Steam Packet. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 4 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Douglas Liverpool Birkenhead se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Douglas - Liverpool Birkenhead

Průměrné ceny na trase Douglas Liverpool Birkenhead

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Douglas Liverpool Birkenhead je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Douglas

Douglas je hlavním městem ostrova Man a jeho největším městem. Je centrem ostrova pro lodní dopravu, nakupování a zábavu. To je sídlo vlády ostrova a jeho finanční centrum. Douglas se nachází v zátoce na východním pobřeží ostrova, na soutoku dvou řek - Do a Glass (od nichž dostal své jméno). Střed města má spíše mírné údolí, zatímco severozápadní a jihovýchodní části jsou kopcovité. Město je obklopeno několika menšími městy a obcí.
Douglas byl hlavním městem ostrova Man od roku 1863, předtím hlavním městem byl Castletown, se kterým jeho teď spojuje železnice. V Douglas sídlí Tinvald - jeden z nejstarších parlamentů na světě.

Průvodce přístavem Liverpool Birkenhead

Birkenhead je město v severní Anglii, nachází se na poloostrově Wirral v hrabství Merseyside v těsné blízkosti Liverpoolu.