Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Liverpool Birkenhead

 • Liverpool Birkenhead Trajektový Prístav Autem

  Z dálnice M53: Následujte informacní tabule na M53 ke Wallasey Docks, který je na poslední odbocce pred výjezdem do tunele Mersey a vstupem do Liverpoolu. Následujte tuto cestu (Wallasey Dock Links Road - Dock Road) po dobu približne dvou mil, pokracujíc prímo na prvním kruhovém objezdu a potom vpravo na druhém kruhovém objezdu (Tower Road). To Vás dovede prez Four Bridges (Tower Road). Trajektový terminál Norfolkline Irish Sea je nalevo, približne 400 yardu za mostami. Z mestského centra Liverpoolu: Vydejte se tunelem Wallasey (Kingsway) z Liverpoolu. Když prejdete prez platební prepážky, jedte v levém výjazdovém pruhu. Na kruhovém objezdu, zabocte doleva na Gorsey Lane ke skupine križovatkových svetel, odbocte vlevo a následujte Dock Road ke dalšímu kruhovému objezdu. Odbocení doprava Vás dovede na Tower Road (Four Bridges) a Norse Merchant Ferries Terminal je na Vaší levé strane. Když vyjíždíte z Birkenheadu (Queensway) Tunnel, odbocte okamžite vlevo (u-odbocka) do platebního stanovište (samoobsluha-bez prítomnosti pracovníka-presná platba sa vyžaduje), ze kterého vstoupíte na Chester Street. Pokracujte rovne do Canning Street a jedte až ke tretím križovatkovým svetlám/elektrickovému prejezdu. Zabocte doprava a vchod do trajektového terminálu NorseMerchant je nalevo.

 • Liverpool Birkenhead Trajektový Prístav Vlakem

  3 železnicné stanice se nacházejí blízko Liverpool Birkenhead Trajektového Prístavu - Hamilton Square, Birkenhead Park a Birkenhead Central. Hamilton Square je nejbližší i když všechny 3 jsou ve peší vzdálenosti od terminálu Norfolkline Irish Sea. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naše stránky do Hamilton Square anebo vlaky do Birkenhead Park.

 • Liverpool Birkenhead Trajektový Prístav Parkování

  Pocet parkovacích míst je omezený a funguje systémem, kdo prijede drív.

 • Liverpool Birkenhead Trajektový Prístav Adresa

  12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead, Wirrall, CH41 1FE

 • Ubytování v Liverpool Birkenhead

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Liverpool Birkenhead před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Liverpool Birkenhead pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Liverpool Birkenhead

Průvodce přístavem Liverpool Birkenhead

Průvodce přístavem Liverpool Birkenhead

Birkenhead je město v severní Anglii, nachází se na poloostrově Wirral v hrabství Merseyside v těsné blízkosti Liverpoolu.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.