Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Folkestone

 • Folkestone Eurotunnel Terminál Autem

  Eurotunnel terminál ve Folkestone je výhodne situovaný na výjezdu 11A ze M20. Z jižního Londýna ocekávejte, že cesta potrvá asi 1 hodinu a 30 minut. Eurotunnel terminál poskytuje samoodbavení v automatických prepážkách, takže mejte pripraveno Vaše referencní císlo rezervace pri príjezdu.

 • Folkestone Eurotunnel Terminál Vlakem

  Prímé vlakové spoje premávají do a z stanic London Victoria a London Charing Cross. Hlavná železnicná stanice ve Folkestone je asi 2 km z prístavu. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naši stránku vlaku do Folkestone.

 • Folkestone Eurotunnel Terminál Adresa

  Eurotunnel UK Terminal, Ashford Road, Folkestone, CT18 8XX

 • Ubytování v Folkestone

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Folkestone před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Folkestone pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Folkestone

Průvodce přístavem Folkestone

Průvodce přístavem Folkestone

Folkestone je pobřežní letovisko v hrabství Kent, Anglie, bývala normandská pevnost. Název města Folkestone sahá až do konce 7. století. Útoky Vikingů byly velmi časté v této oblasti a způsobily značné škody místním obyvatelům až do X. století. V roce 1920 sesuv půdy ve Folkestone odhalil pozůstatky velkého římského statku s koupelnou a topením, s nádvořím s mozaikovou podlahou, a kuchyň s dvěma krby. V roce 1971 v leteckých hangárech blízko Folkestone otevřel se nevládní Muzeum bitvy o Británii.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.