COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Formentera - Playa d'en Bossa je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Formentery do Ibiza

Provozovatelé trajektů na trase Formentera - Playa d'en Bossa

    • 4 Sailings Daily 55 min
    • Get price

Trajekt z Formentera do Playa d'en Bossa

Linka Formentera Playa d'en Bossa spojuje Formentera s Ibiza. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Aquabus. Plavba probíhá 28 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 55 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Formentera Playa d'en Bossa se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Formentera

Formentera je španělský ostrov ve Středozemním moři, který je součástí Baleárského souostroví. Ostrov Formentera a nedaleký ostrov Ibiza bývají také často nazývány Pityuské ostrovy, což doslova znamená borové - piniové ostrovy. Ostrov leží asi 6 km jižně od Ibizy a je přibližně 20 km dlouhý. Formentera je známá v celé Evropě pro své překrásné zbarvené pláže a pro nudismus povolen na většině z nich.

V jihozápadní části je mys Cap de Barbaria, na východě náhorní plošina La Mola. Na západě je jedna z nejkrásnějších pláží na světě - Cala Saona a dlouhý výběžek směřující k ostrovům S'Espalmador a Ibiza.

Ačkoli ostrov byl zpočátku dostupný trajektem pouze z Ibizy, v současnosti směřují na ostrov i trajekty přímo ze španělské pevniny, což přispělo ke zlepšení cestovního ruchu na ostrově. Doba plavby na trase Ibiza - Formentera je asi 30 minut.