COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Ibiza

Ibiza je třetí největší a zároveň nejzápadnější z Baleárských ostrovů, který se nachází u východního pobřeží Španělska. Pokud jde o popularitu ostrova, Ibizu opravdu netřeba představovat.

Pokud se na Ibizu chcete dostat trajektem, je to možné ze španělské pevniny nebo z některých okolních ostrovů. Trajekty odcházejí z Barcelony (severně od Ibiza) a z Valencie a Denie (západně). Většina trajektů směřujících na Ibizu kotví v přístavu na jihu ostrova, ale také se můžete plavit (méně frekventované) do přístavu San Antonio na severozápadě. Plavby trvají obecně čtyři až devět hodin v závislosti na trase a jsou provozovány celoročně společnostmi Baleáry a Acciona Trasmediterranea se zvýšenou frekvencí v průběhu dovolenkové sezóny.

Plavby z ostrovů Formentera a Palma Mallorca jsou také velmi populární. Krátký výlet z Formentery trvá jen třicet minut, zatímco plavba z Mallorky přibližně tři hodiny.

Kromě příjemnému klimatu je Ibiza známa svým bohatým nočním životem a najdete zde některé z nejznámějších nočních klubů na světě, včetně klubů Pacha a Amnesia. Mnozí z dnešních nejlepších DJů se staly slavným právě na Ibize. Ibiza přitahuje přes léto těch nejlepších DJů taneční hudby. Přestože je známá hlavně jako "party ostrov", Ibiza má také krásné prostředí vhodné i pro děti, takže se nemusíte bát vzít s sebou celou rodinu!

Nicméně nejsou to jen hvězdní DJy a dychtiví tanečníci, kteří dělají z Ibizy tak úžasné místo. Tento krásný ostrov je posetý malebnými vesnicemi, úžasnými plážemi a skvělou gastronomií. Jednou za rok Ibiza hostí festival Saboreando Octubre (tzv. Ochutnávka října), což má pomoci zvyšování povědomí o místních produktech. Pokud zde však nebudete během tohoto festivalu, stále mate možnost ochutnat místní speciality v restauracích na Ibize; Ibiza je nejznámější pro své pokrmy z mořských plodů, takže se můžete připravit na úžasnou paellu.

Je teda možné říci, že Ibiza má velmi dobré trajektové spojení, je ideální jako prázdninová destinace a je to nádherné místo k zastavení na pár dní, pokud jste ve Španělsku nebo cestujete po Baleárských ostrovech.

Populární provozovatelé trajektů

    • 31 plavby denně 2 hod 15 min
    • Zjistit cenu
    • 11 plavby týdně 5 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Ibiza