Trajekt z Formia do Freeport

Linka Formia Freeport spojuje Spojené státy americké s Grand Bahama. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Balearia Caribbean. Plavba probíhá 4 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Formia Freeport se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Formia - Freeport

Průměrné ceny na trase Formia Freeport

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Formia

Fort Lauderdale je město nacházející se ve státě Florida, ve Spojených státech. Leží na pobřeží Atlantského oceánu, přibližně 40 km severně od Miami. S průměrnou teplotou 25°C po dobu celého roku a asi 3000 hodinami slunečního světla je velmi oblíbenou turistickou destinací. Město získalo své jméno díky spoustě pevností (ang. Fort) postavených Spojenými státy během druhé seminolských války v první polovině 19. století. Turisté, kteří se zajímají o umění, by si měli udělat výlet do Riverwalk Arts & Entertainment District. Tato oblast se táhne podél bulváru Las Olas, od východu na západ, od pláže až do centra města Fort Lauderdale. Kromě umění a zábavy ve městě najdete i Fort Lauderdale Swap Shop, velký bleší trh, který se koná v největším drive-in kině na světě (13 obrazovek). Na pláži se nachází mezinárodní plavecká síň slávy, která nabízí velký bazénový komplex a muzeum, divadlo, výzkumnou knihovnu.

Trajekty jezdí na trase Fort Lauderdale - Freeport (Grand Bahama Island). Tato 120 km plavba trvá přibližně 2 a půl hodiny.

Průvodce přístavem Freeport

Freeport se nachází asi 105 km od pobřeží Palm Beach, Florida, na ostrově Grand Bahama, což je čtvrtý největší a nejsevernější ze skupiny bahamských ostrovů.