Formia - Freeport je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Spojené státy americké do Grand Bahama

Provozovatelé trajektů na trase Formia - Freeport

    • 5 plavby týdně 2 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Formia

Fort Lauderdale je město nacházející se ve státě Florida, ve Spojených státech. Leží na pobřeží Atlantského oceánu, přibližně 40 km severně od Miami. S průměrnou teplotou 25°C po dobu celého roku a asi 3000 hodinami slunečního světla je velmi oblíbenou turistickou destinací. Město získalo své jméno díky spoustě pevností (ang. Fort) postavených Spojenými státy během druhé seminolských války v první polovině 19. století. Turisté, kteří se zajímají o umění, by si měli udělat výlet do Riverwalk Arts & Entertainment District. Tato oblast se táhne podél bulváru Las Olas, od východu na západ, od pláže až do centra města Fort Lauderdale. Kromě umění a zábavy ve městě najdete i Fort Lauderdale Swap Shop, velký bleší trh, který se koná v největším drive-in kině na světě (13 obrazovek). Na pláži se nachází mezinárodní plavecká síň slávy, která nabízí velký bazénový komplex a muzeum, divadlo, výzkumnou knihovnu.

Trajekty jezdí na trase Fort Lauderdale - Freeport (Grand Bahama Island). Tato 120 km plavba trvá přibližně 2 a půl hodiny.


Průvodce přístavem Freeport

Freeport se nachází asi 105 km od pobřeží Palm Beach, Florida, na ostrově Grand Bahama, což je čtvrtý největší a nejsevernější ze skupiny bahamských ostrovů.