COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Formia - Freeport je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Spojené státy americké do Grand Bahama

Provozovatelé trajektů na trase Formia - Freeport

    • 3 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Trajekt z Formia do Freeport

Linka Formia Freeport spojuje Spojené státy americké s Grand Bahama. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Balearia Caribbean. Plavba probíhá 3 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Formia Freeport se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Formia

Fort Lauderdale je město nacházející se ve státě Florida, ve Spojených státech. Leží na pobřeží Atlantského oceánu, přibližně 40 km severně od Miami. S průměrnou teplotou 25°C po dobu celého roku a asi 3000 hodinami slunečního světla je velmi oblíbenou turistickou destinací. Město získalo své jméno díky spoustě pevností (ang. Fort) postavených Spojenými státy během druhé seminolských války v první polovině 19. století. Turisté, kteří se zajímají o umění, by si měli udělat výlet do Riverwalk Arts & Entertainment District. Tato oblast se táhne podél bulváru Las Olas, od východu na západ, od pláže až do centra města Fort Lauderdale. Kromě umění a zábavy ve městě najdete i Fort Lauderdale Swap Shop, velký bleší trh, který se koná v největším drive-in kině na světě (13 obrazovek). Na pláži se nachází mezinárodní plavecká síň slávy, která nabízí velký bazénový komplex a muzeum, divadlo, výzkumnou knihovnu.

Trajekty jezdí na trase Fort Lauderdale - Freeport (Grand Bahama Island). Tato 120 km plavba trvá přibližně 2 a půl hodiny.


Průvodce přístavem Freeport

Freeport se nachází asi 105 km od pobřeží Palm Beach, Florida, na ostrově Grand Bahama, což je čtvrtý největší a nejsevernější ze skupiny bahamských ostrovů.