COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Balearia Caribbean

Balearia Caribbean, dříve známá jako Bahamas Express, poskytuje rychlou trajektovou službu mezi Fort Lauderdale na Floridě v USA a Freeport na ostrově Grand Bahama na Bahamách.

Společnost je ve vlastnictví španělské skupiny Baleària, která se specializuje na vysokorychlostní trajektovou dopravu po celém světě. Po převzetí trasy Bahamas Express začala Balearia Caribbean v roce 2011 provozovat přepravu cestujících mezi Spojenými státy a Bahamami. Odjíždí se z přístavu Port Everglades ve Fort Lauderdale a příjíždí se do přístavu Freeport na ostrově Grand Bahama, kdy cesta trvá trajektem Balearia Caribbean asi tři a půl hodiny.

Oblíbenou trasu mezi jednodenními výletníky i těmi, kdo hledají pobyt na ostrovech na překrásných Bahamách, zajišťuje vysokorychlostní Jaume I každý den. Jízda je nezapomenutelná i díky 76 mílích a rychlostí až 32 uzlů. S délkou 78 metrů může mít přes 600 pasažérů a 130 vozidel. V nabídce jsou sedadla nejen ekonomické třídy, ale i první třídy s tou nejvyšší kvalitou. Zábava na palubě lodi Jaume I je zajištěna v podobě komplexního výběru filmů a dokumentů, obchodů se suvenýry a kanceláří zabývající se různými exkurzemi.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Balearia Caribbean, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Balearia Caribbean. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Balearia Caribbean s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Balearia Caribbean