COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Freeport - Formia je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Grand Bahama do Spojené státy americké

Provozovatelé trajektů na trase Freeport - Formia

    • 2 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Trajekt z Freeport do Formia

Linka Freeport Formia spojuje Grand Bahama s Spojené státy americké. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Balearia Caribbean. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Freeport Formia se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Freeport

Freeport je hlavní město Grand Bahamas, což je jeden z ostrovů souostroví Bahamy, přičemž Freeport je druhé nejlidnatější město celého souostroví. Leží na hlavních lodních trasách východ/západ - sever/jih a je asi jen 100 km vzdálené od pobřeží Palm Beach na Floridě. Oblíbenou turistickou atrakcí ve městě je oblast Lucaya, kde se nachází tržiště, a to i v důsledku škod způsobených hurikánem v jiných částech města. Je zde mnoho obchodů a restaurací s tématikou z celého světa. U turistů je také velmi oblíbený mezinárodní bazar. Najdete zde obchůdky se suvenýry a malý trh. Popularita tohoto místa se ale v posledních letech snížila, protože mnoho obchodů se přesunulo na tržiště Port Lucaya, které si ale nelze zaměňovat se skutečným přístavem Port Lucaya, kde kotví lodě. Ve Freeportu najdete vše - od obchodů a pláží po restaurace, kasina a dvě hlavní golfová hřiště.

Lucayan Harbour je 10 minut jízdy z Freeportu. Z mola je možné si vzít taxi, ale může Vám být účtován paušální poplatek. Jsou zde také vozidla určená k přepravě ty cestující, kteří přijíždějí do města trajektem. Také se zde dají pronajmout automobily a motocykly.


Průvodce přístavem Formia

Fort Lauderdale je město ve státě Florida, USA, na pobřeží Atlantického oceánu asi 40 kilometrů severně od Miami. Fort Lauderdale je známý pro své pláže, umění, kulturu a akcí. Zábava zahrnuje nákupy na bulváru Las Olas, projížďku na gondole po kanálech a procházky historickým nábřežím. Jen 4 km severně od Port Everglades zažijete upravené pláže s promenádou.