Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Gdyně

  • Ubytování v Gdyně

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Gdyně před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Gdyně pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Gdyně

Průvodce přístavem Gdyně

Co dělat v Gdyni?

Přístavní město Gdyně je jedno z nejmladších v Polsku, což je zřejmé na první pohled, neboť místní stavby zde stojí od 20. a 30. let minulého století. Navíc se jen těžko dá věřit, že se až do roku 1918 jednalo o malou rybářskou vesničku. Dnes se jedná o centrum nejen obchodu, ale i kultury, na kterou láká Gdyně turisty především v letních měsících. Město přitom každoročně hostí celou řadu akcí - filmový festival v Gdyni přitahuje do města pravidelně mnoho návštěvníků, neboť se jedná o promítání nejnovějších celovečerních polských filmů. Město zaslíbené milovníkům jazzu a blues (Ladies’Jazz Festival, Gdynia Blues Festival) hostí rovněž i jeden z největších hudebních festivalů v Evropě, který láká mnoho příznivců hip-hopu, rocku a elektronické hudby. K dalším vyhledávaným letním akcím patří v Gdyni například Viva Beach Party, dvoudenní techno párty na místní veřejné pláži. Pro ty z vás, kteří upřednostňují klidnější kulturní vyžití, nabízí toto město mnoho divadel, galerií (př. Domek Żeromskiego, Galeria Tiffany, Galeria „Tygiel”, Galeria 78, Graffiti, Galeria Engel, Profile, Galeria obrazów „Urszula”, Salon Sztuki Orientalnej) i muzeí (Gdyňské akvárium, Muzeum Marynarki Wojennej - exponáty polského námořnictva, Muzeum Emigracji w Gdyni - historie polské emigrace, Muzeum Motoryzacji - historické automobily a motorky). Přímo u hráze v přístavu kotví dvě plovoucí muzea (lodě Blyskawica a Dar Pomorza). Kromě kultury je zájem o zdejší letoviska, bary a rozsáhlou písčitou pláž, na kterou navazuje tzv. Bulwar nadmorski, jenž vybízí k dlouhé procházce podél pobřeží.

Jaká je doprava v Gdyni?

Dopravní síť je poměrně rozsáhlá, celková délka je cca 36 kilometrů, přičemž její páteř protíná město z jihu na severozápad. Významný podíl na místní městské dopravě mají i trolejbusy.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.