COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gili Getaway

Díky obsluze dopravy v okolí ostrovů Gili a pokrytí populárních oblastí Indonésie se Gili Getaway stala jedním z klíčových dopravců v regionu. Díky pravidelným spojením s Bali se společnost stala jedním z nejspolehlivějších a nejčastěji využívaných trajektových operátorů v Indonésii.

Společnost vlastní lodě o kapacitě 40 osob, přičemž se může pochlubit vysoce výkonnými motory o výkonu 250 koní, u většiny přejezdů je proto tato společnost o 45 minut rychlejší než její konkurenti. Pokud jsou vysokorychlostní spojení středem Gili Getaway, potom je typický přímý průjezd na trase mezi Bali a Gili Trawangan, přičemž dva výlety denně trvají přibližně dvě hodiny. Pokud by to nestačilo k tomu, aby byl tento operátor lepší než jiné přepravní společnosti, je zde možnost využít bezplatného transferu z/do svého strediska, a to z mnoha přístavů.

Na palubě této lodi je zařízení zajišťující plavbu plnou pohody; snadno k dostání je občerstvení, v nabídce jsou i chlazené ručníky a opalovací krém, přičemž střešní salonek určený k opalování je vhodný pro milovníky slunce a klidného prostředí při přejezdu přes modré moře.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Gili Getaway, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Gili Getaway. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Gili Getaway s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Gili Getaway