Gili Getaway
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Gili Getaway

Díky obsluze dopravy v okolí ostrovů Gili a pokrytí populárních oblastí Indonésie se Gili Getaway stala jedním z klíčových dopravců v regionu. Díky pravidelným spojením s Bali se společnost stala jedním z nejspolehlivějších a nejčastěji využívaných trajektových operátorů v Indonésii.

Společnost vlastní lodě o kapacitě 40 osob, přičemž se může pochlubit vysoce výkonnými motory o výkonu 250 koní, u většiny přejezdů je proto tato společnost o 45 minut rychlejší než její konkurenti. Pokud jsou vysokorychlostní spojení středem Gili Getaway, potom je typický přímý průjezd na trase mezi Bali a Gili Trawangan, přičemž dva výlety denně trvají přibližně dvě hodiny. Pokud by to nestačilo k tomu, aby byl tento operátor lepší než jiné přepravní společnosti, je zde možnost využít bezplatného transferu z/do svého strediska, a to z mnoha přístavů.

Na palubě této lodi je zařízení zajišťující plavbu plnou pohody; snadno k dostání je občerstvení, v nabídce jsou i chlazené ručníky a opalovací krém, přičemž střešní salonek určený k opalování je vhodný pro milovníky slunce a klidného prostředí při přejezdu přes modré moře.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Gili Getaway, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Gili Getaway. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Gili Getaway s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Gili Getaway

Všechny trasy Gili Getaway

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.