COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Gili Getaway

Díky obsluze dopravy v okolí ostrovů Gili a pokrytí populárních oblastí Indonésie se Gili Getaway stala jedním z klíčových dopravců v regionu. Díky pravidelným spojením s Bali se společnost stala jedním z nejspolehlivějších a nejčastěji využívaných trajektových operátorů v Indonésii.

Společnost vlastní lodě o kapacitě 40 osob, přičemž se může pochlubit vysoce výkonnými motory o výkonu 250 koní, u většiny přejezdů je proto tato společnost o 45 minut rychlejší než její konkurenti. Pokud jsou vysokorychlostní spojení středem Gili Getaway, potom je typický přímý průjezd na trase mezi Bali a Gili Trawangan, přičemž dva výlety denně trvají přibližně dvě hodiny. Pokud by to nestačilo k tomu, aby byl tento operátor lepší než jiné přepravní společnosti, je zde možnost využít bezplatného transferu z/do svého strediska, a to z mnoha přístavů.

Na palubě této lodi je zařízení zajišťující plavbu plnou pohody; snadno k dostání je občerstvení, v nabídce jsou i chlazené ručníky a opalovací krém, přičemž střešní salonek určený k opalování je vhodný pro milovníky slunce a klidného prostředí při přejezdu přes modré moře.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Gili Getaway, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Gili Getaway. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Gili Getaway s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Gili Getaway

Alternativní společnosti a trasy