Gili Gili Fast Boat
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Gili Gili Fast Boat

Společnost Gili Gili Fast Boat, která byla založena v roce 2009, se rychle stala jedním z nejuznávanějších a nejspolehlivějších operátorů v Indonésii. Společnost zaznamenala poptávku po rychlé a pohodlné přepravě mezi Bali a ostrovy Gili, nejčastěji Gili Trawangan a Gili Air, a tak se na trhu objevila s nabídkou bezpečného a rychlého způsobu dopravy.

Až 80 relaxačních sedadel, prostorná paluba se snadným přístupem na toaletu a komplexní bezpečnostní vybavení, přičemž právě pohodlí a bezpečnost cestujících je pro palubní personál to nejdůležitější. Takto nastavené standardy společnost neustále zdokonaluje a díky této snaze se z ní stal jeden z nejoblíbenějších operátorů mezi místními obyvateli i turisty. Personál mluví plyně anglicky a jedná se o tým kvalifikovaných profesionálů. Můžete se tedy uvolnit a začít si užívat ohromující atmosféru na palubě lodi, a to s vědomím, že jste v bezpečných rukách. K luxusnímu zážitku, o který se stará mořský vánek a výhled na azurově modré moře, jistě dopomůže i koláč zdarma, minerální voda a mini ručníky na obličej.

Lodě se často pohybují mezi 25 až 35 uzly, což napovídá, že tempo plavby je klidné, a jsou poháněné motorem 250 HP. Vybavení, které je zde k dispozici: LCD TV, na některých plavidlech je zajištěna zábava, což vytváří živou a vzrušující atmosféru. Uvolněná nálada však nekazí morálku personálu, který se postará o zavazadla cestujících, přičemž každá osoba má možnost vzít si na palubu dva kusy zavazadel.

Stejně jako bezvadná zkušenost na palubě flotily Gili Gili Fast Boat, patří k jejich doplňkovým službám i bezplatný transfer z přístavu do hotelu. Služby tohoto dopravce pokrývají mnoho oblíbených destinací, k těm nejvýznamnějším potom patří Sanur, Tanjung Benoa a Padang Bai.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Gili Gili Fast Boat s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Gili Gili Fast Boat

Gili Gili Fast Boat routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.