COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gili Gili Fast Boat

Společnost Gili Gili Fast Boat, která byla založena v roce 2009, se rychle stala jedním z nejuznávanějších a nejspolehlivějších operátorů v Indonésii. Společnost zaznamenala poptávku po rychlé a pohodlné přepravě mezi Bali a ostrovy Gili, nejčastěji Gili Trawangan a Gili Air, a tak se na trhu objevila s nabídkou bezpečného a rychlého způsobu dopravy.

Až 80 relaxačních sedadel, prostorná paluba se snadným přístupem na toaletu a komplexní bezpečnostní vybavení, přičemž právě pohodlí a bezpečnost cestujících je pro palubní personál to nejdůležitější. Takto nastavené standardy společnost neustále zdokonaluje a díky této snaze se z ní stal jeden z nejoblíbenějších operátorů mezi místními obyvateli i turisty. Personál mluví plyně anglicky a jedná se o tým kvalifikovaných profesionálů. Můžete se tedy uvolnit a začít si užívat ohromující atmosféru na palubě lodi, a to s vědomím, že jste v bezpečných rukách. K luxusnímu zážitku, o který se stará mořský vánek a výhled na azurově modré moře, jistě dopomůže i koláč zdarma, minerální voda a mini ručníky na obličej.

Lodě se často pohybují mezi 25 až 35 uzly, což napovídá, že tempo plavby je klidné, a jsou poháněné motorem 250 HP. Vybavení, které je zde k dispozici: LCD TV, na některých plavidlech je zajištěna zábava, což vytváří živou a vzrušující atmosféru. Uvolněná nálada však nekazí morálku personálu, který se postará o zavazadla cestujících, přičemž každá osoba má možnost vzít si na palubu dva kusy zavazadel.

Stejně jako bezvadná zkušenost na palubě flotily Gili Gili Fast Boat, patří k jejich doplňkovým službám i bezplatný transfer z přístavu do hotelu. Služby tohoto dopravce pokrývají mnoho oblíbených destinací, k těm nejvýznamnějším potom patří Sanur, Tanjung Benoa a Padang Bai.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Gili Gili Fast Boat s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Gili Gili Fast Boat