Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Harwich

 • Harwich Trajektový Prístav Autem

  Z dálnice M25: Odbocte z M25 na výjezdu 28 a následujte A12 (sever) znacené smerem na Chelmsford a Colchester. V Colchester (Ardleigh Interchange) odbocte z A12 na A120 následujíc informacní tabule do Harwichu. Dálnice prejde do jednoduché cesty pro motoré vozidlá na kruhovém objezdu Horsley Cross. Pokracujte 6 mil až se dostanete ke kruhovému objezdu Ramsey Hill. Následujte informacné tabule do mezinárodného prístavu Harwich. Z Midlands a ze severu: Je to nejjednoduchší použít A14 do Ipswichu. V Ipswich se pripojte na A12 (jih) smerem do Colchester. V Colchester se pripojte na A120 a pokracujte jako v nahoru uvedeném prípade.

 • Harwich Trajektový Prístav Vlakem

  Ze stanice London Liverpool Street premávají vlaky do Harwich International. Místné vlakové spoje prícházejí do terminálové budovy, kde eskalátor Vás doveze prímo k odbavovacímu stolu. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naši stránku vlaku do Harwich.

 • Harwich Trajektový Prístav Parkování

  U vchodu do trajektového prístavu se nacházejí dobre znacené krátko a dlouhodobé parkovací možnosti. Parkovaní se úctuje podle poctu dnu.

 • Harwich Trajektový Prístav Adresa

  Harwich International Port, Parkeston, Harwich, Essex, CO12 4SR

 • Ubytování v Harwich

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Harwich před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Harwich pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Harwich

Průvodce přístavem Harwich

Průvodce přístavem Harwich

Předpokládá se že město bylo založené ve 12. století. Harwich se nachází na břehu Severního moře při ústí řek Stour a Orwell. Jeho poloha byla velmi užitečná pro námořníky (civilní a vojenské loďstvo), protože Přístav byl považován za bezpečný úchyt mezi Temže a Humberem. V roce 1688 Williama Oranžský pokusil se napadnout Anglii přes Harwich, ale to nebylo možné z důvodu nepříznivého počasí. V roce 1953 město utrpělo záplavu, považovanou za jednu z nejničivějších v historii Velké Británie. V naší době je port připojen k běžné komunikaci s Nizozemskem a Dánskem, a vláda pokračuje v budování své infrastruktury.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.