Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Heysham

 • Heysham Trajektový Prístav Autem

  Odbocte z dálnice M6 výjezdem J34 & následujte A589 do Morecambe & Heyshamu 3.5 mile. Na druhém kruhovém objezdu odbocte na A683 do Heyshamu, který je vzdálený 3.5 mile. Následujte informacní tabule do trajektového prístavu, který je na západním konci vesnice Heysham.

 • Heysham Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice trajektového prístavu Heysham se nachází jenom 50m od Passenger Terminálu. Vlaky spolecnosti North Western Trains premávají ke vetšine denných príjezdu a odjezdu. Vlaky jsou prepojeny se spojmi Inter City, které slouží obema Prestonu a Lancasteru po celý rok a v léte vlaky premávají do mest Stockport prez Manchester, Bolton a Preston. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naši stránku vlaku do Heyshamu.

 • Heysham Trajektový Prístav Autobusem

  Spolecnost Stagecoach Ribble provozuje autobusovú dopravu z Combermere Road v Heyshamu. Ta je vzdálena približne 10-minut peši od passenger terminálu.

 • Heysham Trajektový Prístav Parkování

  Blízko budovy terminálu je k dispozici parkování (na vlastní riziko majitele) a žadná rezervace predem není potrebná. Ceny na den od £3.00

 • Heysham Trajektový Prístav Adresa

  Isle Of Man Steam Packet Company Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA32XE

 • Ubytování v Heysham

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Heysham před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Heysham pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Heysham

Průvodce přístavem Heysham

Heysham je malá, pobřežní vesnice poblíž Lancasteru v hrabství Lancashire. Heysham má vyhlídku na Morecambe Bay a má dvě jaderné elektrárny, které jsou viditelné z okolí. Heyshemův skrytý klenot spočívá v pobřežní osadě, která se skládá z kouzelných chat 17. století. Zdejší osídlení sahá až do pravěku, i když tu byly nalezeny zachovalé náhrobky Vikingů v kostele svatého Petra. Přístav byl otevřen v roce 1787, a vesnice se rozšířila spolu se zvětšujícím se obchodováním. Procházka kolem přístavu přinese zajímavou a obohacující zkušenost, a kratší procházka do místního kopce Vás odmění nádherným výhledem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.