COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Steam Packet

Společnost Steam Packet Ferries provozuje osobní, automobilovou a nákladní přepravu mezi přístavem Douglas, který se nachází na ostrově Isle of Man (Velká Británie) a čtyřmi přístavy v Anglii a v severním a jižním Irsku.

Rychlé lodě a běžné standardní plavidla vytvářejí moderní flotilu, která nabízí kvalitní služby. Mezi Heysham a ostrovem Isle of Man funguje celoroční provoz pro osoby, auta (včetně autobusů) a nákladní dopravu.

Cílem společnosti Man Stream Pocket je poskytovat pravidelné služby, pohodlně a v co nejkratším čase a nabídnout velký výběr zlevněných lístků pro cestující.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Steam Packet s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Steam Packet