COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Steam Packet

Společnost Steam Packet Ferries provozuje osobní, automobilovou a nákladní přepravu mezi přístavem Douglas, který se nachází na ostrově Isle of Man (Velká Británie) a čtyřmi přístavy v Anglii a v severním a jižním Irsku.

Rychlé lodě a běžné standardní plavidla vytvářejí moderní flotilu, která nabízí kvalitní služby. Mezi Heysham a ostrovem Isle of Man funguje celoroční provoz pro osoby, auta (včetně autobusů) a nákladní dopravu.

Cílem společnosti Man Stream Pocket je poskytovat pravidelné služby, pohodlně a v co nejkratším čase a nabídnout velký výběr zlevněných lístků pro cestující.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Steam Packet s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Steam Packet