Steam Packet
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Steam Packet

Společnost Steam Packet Ferries provozuje osobní, automobilovou a nákladní přepravu mezi přístavem Douglas, který se nachází na ostrově Isle of Man (Velká Británie) a čtyřmi přístavy v Anglii a v severním a jižním Irsku.

Rychlé lodě a běžné standardní plavidla vytvářejí moderní flotilu, která nabízí kvalitní služby. Mezi Heysham a ostrovem Isle of Man funguje celoroční provoz pro osoby, auta (včetně autobusů) a nákladní dopravu.

Cílem společnosti Man Stream Pocket je poskytovat pravidelné služby, pohodlně a v co nejkratším čase a nabídnout velký výběr zlevněných lístků pro cestující.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Steam Packet s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Steam Packet

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.