Horizon Fast Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Horizon Fast Ferry

Horizon Fast Ferry propojuje terminál Harbourfront Centre v Singapuru s terminálem Harbour Bay na ostrově Batam v Indonésii.

Společnost Horizon Fast Ferry byla dříve známá jako Prima Ferries. Své jméno však změnila po pořízení nových, rychlých a pohodlných trajektů.

Horizon nabízí množství plaveb po celý den, obvykle mezi osmou ráno a půl desátou večer. Ze sloganu "Horizon, Vaše pohodlná volba" je jasné, že prioritou společnosti je co největší pohodlí cestujících. Místo toho, aby se společnost pouze snažila konkurovat cenám na trhu, tak se pokouší odlišit od ostatních provozovatelů v regionu svými inovativními, efektivními a účelově zkonstruovanými plavidly Flex Ferries.

Trajekty Horizon Ferries mají kapacitu až 240 cestujících, přičemž hlavní paluba má 208 standardních míst k sezení, horní paluba pojme 30 cestujících ekonomické třídy a VIP místnost má prostor pro 4 cestující.

Cestující ve standardní třídě mají k dispozici prostorná místa k sezení s ergonomickými křesly s dostatečným prostorem na nohy. Na palubě je samozřejmě přátelský personál. Pasažéři cestující ekonomickou třídou jsou umístěni na horní palubě, což jim zajišťuje pohodlnou a klidnou cestu, i když loď pluje na plný plyn. VIP kajuta poskytuje ještě více prostoru a soukromí.

Pasažéři cestující ekonomickou třídou nebo ti ve VIP kajutě mají také nárok na přednostní nalodění a vylodění, které je zahrnuto v ceně lístku.

Prohlédněte si Horizon Fast Ferry plavební řády, ceny a rezervujte si Horizon Fast Ferry lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Horizon Fast Ferry s jinými trajektovými společnostmi.

Na palubě Horizon Fast Ferry

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.