Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Hull

 • Hull Trajektový Prístav Autem

  Ze severu a západu následujte bud M62 anebo A1079 ke A63 & mestskému centru Hull. Následujte informacní tabule ke King George Dock & Ferries. Z jihu následujte A15 prez Humber Bridge & potom zabocte na východ na A63 do mestkého centra Hull. Následujte informacní tabule ke King George Dock & Ferries.

 • Hull Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica Hull Paragon je prepojená s mestami a velkomestami po celé krajine prostredníctvím síte UK Rail. Ze železnicné stanice Hull Paragon do terminálu v King George Dock premává autobus, který má odchod o 17:15 hod. Z prístavu King George Dock do stanice Hull Paragon autobus odchází po príchode lode. Pro více informací a ohledem rezervací lístku, prosím navštivte naši stránku vlaku do Hull.

 • Hull Trajektový Prístav Parkování

  Cestující, kterí cestují do Europoortu mužou parkovat na vícposchodovém parkovišti, zatím co 3 venkovní parkoviská se nacházejí pred budovou terminálu ke použití pasažérmi do Zeebrugge. Parkování v Hull stojí £5 na dobu 24hod a náležitá castka se platí za kratší dobu.

 • Hull Trajektový Prístav Adresa

  King George Dock, Hedon Rd, Kingston-upon-Hull, HU9 5PS.

 • Ubytování v Hull

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Hull před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Hull pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Hull

Průvodce přístavem Hull

Průvodce přístavem Hull

Hull byl založen ve 12. století. Během své historie Hull byl městem, které hostilo veletrh, přístavem s vojenskými sklady, nákupním centrem, centrem rybolovu a lovu velryb a hlavním průmyslovým centrem. Námořní převaha Hull (úplný název Kingston-upon-Hull) sahá až do 1299, kdy on byl založen jako přístav Edwardem I. On rychle se stal vedoucím útočištěm Anglie. Přístav měl strategický význam během občanské války, a byl obléhán Karlem I. v roce 1642 po první vážné vzpouře jeho obyvatel. Hull je největším přístavem ve východním Yorkshiru.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.