P&O Ferries

P&O Ferries je jedním z největších provozovatelů trajektové přepravy ve Velké Británii. Má obrovskou flotilu lodí operujících na trasách ve Francii, Belgii, Nizozemsku, Irsku, Anglii a Severním Irsku. V roce 2012 společnost oslavila své 175. výročí.

S velkým množstvím plaveb po celý den, cesta s P&O Ferries na trase Dover - Calais je opravdu tím nejpohodlnějším a nejflexibilnějším způsobem jak přejít přes kanál La Manche, a to během celého roku.

Nastupte na trajekt do Belgie či Nizozemska přes Zeebrugge nebo Rotterdam do anglického města Hull a užijte si jednoduchou a bezstresovou plavbu s minimálním řízením až na sever Anglie.

Konvenční trajekty P&O Ferries Irish Sea Vás dostanou z Dublinu do Liverpoolu. Plavba z přístavů Cairnryan a Troon do Larne je tou nejkratší a nejrychlejší trasou mezi Skotskem a Severním Irskem.

Množství různého vybavení na palubě P&O Ferries pomůže Vaší relaxaci a přispěje k tomu, abyste do cíle dorazili odpočatí a s novým elánem.

S directferries.cz můžete najít jízdní řád společnosti P&O Ferries, ceny plaveb a rezervovat si lístky společnosti P&O Ferries. Pokud je to možné, tak také porovnáme P&O Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Číst více Číst méně

Všechny trasy P&O Ferries