P&O Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

P&O Ferries

P&O Ferries je jedním z největších provozovatelů trajektové přepravy ve Velké Británii. Má obrovskou flotilu lodí zajišťující trasy z Francie, Belgie, Nizozemska, Irska, Anglie a Severního Irska. V roce 2012 společnost oslavila své 175. výročí.

Společnost P&O Ferries zajišťuje na trase Dover - Calais celoročně nejen velké množství plaveb, ale také pohodlí během cesty přes kanál La Manche.

Při nástupu na trajekt z anglického města Hull do Belgie či Nizozemska, který popluje přes Zeebrugge nebo Rotterdam, je po celou cestu garantována bezstarostná plavba.

Trajekty P&O Ferries přepravují cestující rovněž z Dublinu do Liverpoolu. Plavba z přístavů Cairnryan a Troon do Larne představuje tu nejkratší a nejrychlejší trasu mezi Skotskem a Severním Irskem.

Kvalitně vybavené paluby P&O Ferries umožňují cestujícím během přepravy kvalitní odpočinek, díky němuž se snadno dočerpá nová energie a elán pro další plánované aktivity.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti P&O Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti P&O Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku P&O Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.