COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

P&O Ferries

P&O Ferries je jedním z největších provozovatelů trajektové přepravy ve Velké Británii. Má obrovskou flotilu lodí zajišťující trasy z Francie, Belgie, Nizozemska, Irska, Anglie a Severního Irska. V roce 2012 společnost oslavila své 175. výročí.

Společnost P&O Ferries zajišťuje na trase Dover - Calais celoročně nejen velké množství plaveb, ale také pohodlí během cesty přes kanál La Manche.

Při nástupu na trajekt z anglického města Hull do Belgie či Nizozemska, který popluje přes Zeebrugge nebo Rotterdam, je po celou cestu garantována bezstarostná plavba.

Trajekty P&O Ferries přepravují cestující rovněž z Dublinu do Liverpoolu. Plavba z přístavů Cairnryan a Troon do Larne představuje tu nejkratší a nejrychlejší trasu mezi Skotskem a Severním Irskem.

Kvalitně vybavené paluby P&O Ferries umožňují cestujícím během přepravy kvalitní odpočinek, díky němuž se snadno dočerpá nová energie a elán pro další plánované aktivity.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti P&O Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti P&O Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku P&O Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy P&O Ferries