Ippocampo
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ippocampo

IPPOCAMPO je trajektová společnost, která působí v Neapolském zálivu a zajišťuje pravidelné trajekty z italské pevniny na okolní ostrovy Ischia a Procida. Tuto dopravní službu je možné rezervovat po celý rok a cestujícím nabízí rychlý a spolehlivý způsob poznávání Itálie.

Trajekty IPPOCAMPO jezdí mezi 4 různými přístavy v Neapolském zálivu: Porto commerciale di Marina Grande v Procidě, Ischia Porto banchina "Scivolo", Porto commerciale di Pozzuoli a Monte di Procida Porto. Na palubu je povoleno vstupovat pouze pěším cestujícím a jízdní kola lze přepravovat za 3 € v každém směru. Cestující si na tuto trajektovou linku mohou vzít také své domácí mazlíčky.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Ippocampo s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Ippocampo s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.