Trajekt z Pozzuoli do Procidy

Trajektová trasa Pozzuoli Procida spojuje Itálie s Neapolský záliv a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Medmar se plaví 5 krát za den s dobou trvání plavby kolem 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Caremar se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 25 min.

Celkově je tu 63 plaveb týden na trase z Pozzuoli Procida mezi Itálie a Neapolský záliv. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Pozzuoli - Procida

  • Medmar
    • 5 plaveb denně 30 min
    • Zjistit cenu
  • Caremar
    • 4 plavby denně 25 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Pozzuoli Procida

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Pozzuoli Procida je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Pozzuoli

Pozzuoli je přístavní město na pobřeží Neapolského zálivu, je hlavní město Flegrejských polí. Pozzuoli byl založen v roce 530 před n.l. Město bylo známé jako významný obchodní a vojenský přístav, dnes je to stále vytížený, ale malý přístav. Mnozí obyvatelé byli nuceni opustit město a přesunout se do Neapole z důvodu zvýšené seismické aktivity. Část starobylého města leží nyní pod vodou kvůli seismickým aktivitám a zkoumá se mořskými archeology.
Oblast Kampánie, kde se nachází Pozzuoli, je krásná část jižní Itálie, úžasná oblast s bohatou historií a archeologickými nálezy. Pozzuoli byl prvním místem v římské Říši, může se pochlubit ohromující scenérií, písečnými plážemi, nádhernými jezery a vynikajícími možnostmi pro procházky.
Od srpna 1982 do prosince 1984 město zažilo stovky otřesů, které dosáhly vrcholu 4.10.1983 a poškodily 8000 budov v centru města a zvedly mořské dno o několik metrů, což zavřelo vchod do přístavu pro velké lodě.

Průvodce přístavem Procida

Procida je součástí flegrejských ostrovů u pobřeží Neapole v Itálii.
Vzhledem ke své typické středomořské architektuře se Procida byla vybrána jako místo natáčení několika filmů, včetně "Possel budoucnosti" a "Talentovaný pan Ripley".
Ostrov většinou přitahuje zahraniční turisty, ale Procida se nyní stává oblíbenou destinací pro místní turisty z pevniny, kteří se hrnou na pláže v letní sezóně.