Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Kirkwall

 • Kirkwall Trajektový Prístav Autem

  Trajektový prístav Kirkwall (Hatston) se nachází na okraji Kirkwall. Kirkwall sám o sobe je historickým hlavným mestem Orkney a je lokalizovaný centrálne na hlavným ostrove. Kirkwall je 16 mil od Stromness, 7 mil od Finstown a 15 mil od St. Margaret's Hope. Trajektový terminál Hatston se nachází 2-3 mile od centra Kirkwall.

 • Kirkwall Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusová stanice Kirkwall se nachází blízko centra Kirkwall, a je vyznacená na mape dole. Mestský úrad Orkney Islands Council vydal pruvodce verejní dopravy Orkney Public Transport Connections. Spolecnost NorthLink provozuje autobusové služby ke spojení s trajektama do/z Hatstonu.

 • Kirkwall Trajetkový Prístav Adresa

  Hatston Quay, Kirkwall, Orkney, KW15 1RQ, United Kingdom

 • Ubytování v Kirkwall

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Kirkwall před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Kirkwall pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Kirkwall

Průvodce přístavem Kirkwall

Průvodce přístavem Kirkwall

Kirkwall je největším a hlavním městem Orknejských ostrovů. Město bylo poprvé zmíněno v sáze o Orknejích v roce 1046. Kirkwall je hlavním městem a administrativním centrem Orkneje. Název je odvozen od staré norštiny, "Kirkjuvagar" znamená "zátoka s církvi" a odkazuje na starší kostel sv. Olafa. Původní město je jedním z nejlépe dochovaných příkladů starověkého města skandinávské mytologie. V roce 1486 osada Kirkwall obdržela postavení města. Během feudálních válek 18. století město bylo těžce poškozeno a kostel sv. Olafa byl zničen. Aktuálním lákadlem je katedrála sv. Magnuse Orknejského, která byla založena v roce 1137 Regnvaldom III.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.