Northlink Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Northlink Ferries

Společnost Northlink Ferries propojuje Skotsko s jeho severními ostrovy Orkneje a Shetlandy.

Northlink Ferries funguje 363 dní v roce a poskytuje životně důležité spojení se severními ostrovy pro jejich obyvatele i návštěvníky. Flotila Northlink, v současnosti v rukou společnosti Serco, je složena z velkolepých nadstandardních trajektů, které Vám poskytnou pohodlí a jejichž bezpečnostní prvky dokonce překonávají momentálně požadavky.

Plavba s Northlink bude pro Vás bezpečným, luxusním a příjemným zážitkem. Harmonogram plaveb Northlink Ferries byl pečlivě připraven pro Vaše pohodlí, aby byla cesta na severní ostrovy jednodušší a zábavnější než kdykoliv předtím.

Lodě Northlink Ferries mají k dispozici dobře vybavené salonky, bary a gastronomická zařízení, které nabízejí výběr z ostrovních a skotských specialit. Na lodi je také možnost nakoupit si v palubní prodejně, zabavit se čí odpočinout si v pohodlí Vaší kajuty.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Northlink Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Northlink Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.