Northlink Ferries

Společnost Northlink Ferries propojuje Skotsko s jeho severními ostrovy Orkneje a Shetlandy.

Northlink Ferries funguje 363 dní v roce a poskytuje životně důležité spojení se severními ostrovy pro jejich obyvatele i návštěvníky. Flotila Northlink, v současnosti v rukou společnosti Serco, je složena z velkolepých nadstandardních trajektů, které Vám poskytnou pohodlí a jejichž bezpečnostní prvky dokonce překonávají momentálně požadavky.

Plavba s Northlink bude pro Vás bezpečným, luxusním a příjemným zážitkem. Harmonogram plaveb Northlink Ferries byl pečlivě připraven pro Vaše pohodlí, aby byla cesta na severní ostrovy jednodušší a zábavnější než kdykoliv předtím.

Lodě Northlink Ferries mají k dispozici dobře vybavené salonky, bary a gastronomická zařízení, které nabízejí výběr z ostrovních a skotských specialit. Na lodi je také možnost nakoupit si v palubní prodejně, zabavit se čí odpočinout si v pohodlí Vaší kajuty.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Northlink Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Northlink Ferries