Kodaň
Oslo
Trajekty do Norsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Kodaň do Oslo

Linka Kodaň Oslo spojuje Dánsko s Norsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 19 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Kodaň Oslo se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Dánska do Norsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Kodaň do Oslo?

  Doba plavby trajektem z Kodaň do Oslo je přibližně 19h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Kodaň do Oslo?

  Cena trajektu z Kodaň do Oslo se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Kodaň do Oslo je 182 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Kodaň a Oslo?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Kodaň až Oslo a toto je
  • DFDS Seaways
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Kodaň do Oslo?

  Rezervujte si trajekty z Kodaň do Oslo prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Kodaň do Oslo?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Kodaň do Oslo s
  • DFDS Seaways
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Kodaň do Oslo?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Kodaň do Oslo s
  • DFDS Seaways
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Kodaň do Oslo?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • DFDS Seaways
 • Jaká je vzdálenost z Kodaň do Oslo?

  Vzdálenost mezi Kodaň a Oslo je přibližně 270 námořních mil.

Průvodce přístavem Kodaň

Kodaň je hlavním městem Dánska, které se nachází na východním pobřeží Zélandu (dán. Sjælland) a leží asi 40 km severozápadně od Malmö ve Švédsku a 165 km severovýchodně od Odense. Město bylo založeno v 10. století jako vikingská rybářská osada a stalo se hlavním městem Dánska v 15. století. Jako kulturní centrum země má Kodaň mnoho muzeí, galerií a hudebních sálů. Jeho národní muzeum, Nationalmuseet, je největším dánským muzeem archeologie a kulturní historie, nejen dánské, ale i jiných. Dánská národní galerie (Statens Museum for Kunst) je národní muzeum umění se sbírkami datovanými od 12. století až po současnost. Kromě dánských malířů umělci zastoupení ve sbírkách jsou: Rubens, Rembrandt, Picasso, Braque, Léger, Matisse, Emil Nolde, Olafur Eliasson, Elmgreen a Dragset, Superflex a Jens Haaning.

Kodaňský přístav je hlavním přístavem pro region Øresund a slouží jako brána k Baltskému moři. Přístav je společně řízen se švédským městem Malmö a trajekty se plaví do Švédska, Norska a Polska s pravidelnými odjezdy po celý týden.


Průvodce přístavem Oslo

Oslo je hlavní město Norska, založené v roce 1048 králem Haraldem III. Norským.
Oslo se nachází na severním okraji fjordu Oslo v jihovýchodní části Norska. Na všech ostatních stranách je Oslo obklopené zelenými kopci a horami. Ve městě se nachází 40 ostrovů, z nichž největší má rozlohu 0,56 km². V Oslu je 343 jezera, což je hlavním zdrojem pitné vody pro většinu města. Hranice Oslo pokrývají mnoho parků a otevřených prostorů, což mu nadává vzdušný a velmi zelený vzhled.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.