COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Koh Mak

Pouze 40 km jižně od pevniny leží jedno z největších tajemství Thajska - Koh Mak.

Malý ostrov s rozlohou jen 16 km čtverečních nabízí příjemný útěk z rušných turistický středisek v Thajsku a party při měsíčním svitu. Je to největší soukromě vlastněný ostrov v Thajsku a najdete zde klidnou a odpočinkovou atmosféru. Je zajímavé, že na ostrově není téměř žádná kriminalita a je zde velmi klidný noční život, co z ostrova dělá ideální prázdninovou destinaci.

Když dorazíte na pískové pobřeží, přivítá Vás kolem 600 usměvavých domorodců, 10 000 palem, odlehlé pláže s bílým pískem a fascinující plantáže.

Na ostrově je asi 30 resortů a dvě hlavní pláže mají mezi sebou malou vzdálenost. Noviny Sunday Times zařadili Koh Mak do žebříčku 10 nejlepších plážových destinací na světě. Ao Kao na jihozápadě je nejoblíbenější. Nízké kokosové palmy a nádherný západ slunce určitě navodí romantickou atmosféru.

Ostrov je součástí mořského národního parku a nabízí úžasné místa na potápění. Dostupné jsou i různé vodní sporty jako kajakování a windsurfing.

Hornatý terén ostrova je pefektní pro horské kolo a turistiku. Když budete na procházce, určitě si nenechte ujít úžasnou buddhistickou svatyni Uprostřed ostrova.

Nejlepší tečka za Vaším dnem bude ochutnávka místních mořských plodů v restauraci na pláži.

Koh Mak je dostupný trajektem z Laem Sok na thajské pevnině a z ostrova Koh Kut. Dostat se na Koh Mak je jednoduché, protože plavba trvá průměrně kolem 20-30 min z obou přístavů. Společnost Boonsiri High Speed ​​Ferries se svými velkými a pohodlnými trajekty provozuje 2 plavby denně z Thajska a 1 z Koh Kut. Také nabízí autobusové transfery do Laem Sok z Bangkoku a dokonce i pár hotelů v Pattaya, co Vám ještě více usnadní Vaši cestu.

Populární provozovatelé trajektů

    • 7 plavby týdně 30 min
    • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Koh Mak