COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed ​​Ferries provozuje vysokorychlostní katamarány mezi pevninou Thajska a resortem tropických ostrovů Koph Mak a Koh Kood.

Trajekty odjíždějí z terminálu Laem Sok v Trat, nejvýchodnější provincie Thajska a plaví se do Ao Salad Pier na západě Koh Kood a do Ao Nid Pier na severu Koh Mak.

Katamarán společnosti Boonsiri, Koh Kood Fantasea, funguje celoročně a plaví se téměř každý den s rychlostí 25 uzlů a kapacitou 200 cestujících. Na palubě najdete pohodlné, klimatizované prostory na sezení, které se rozprostírají na 2 uzavřených palubách, stejně jako pár otevřených prostorů na vrchní palubě pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasný výhled.

Společnost také nabízí autobusové transfery do Laem Sok s odjezdy z Khao San Road v Bangkoku a vybraných hotelů v Pattaya, takže je pro Vás ještě snazší dostat se na thajské ostrovy. Transfery jsou k dispozici na požádání a je třeba si je předem objednat.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Boonsiri High Speed Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Boonsiri High Speed Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Boonsiri High Speed Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Boonsiri High Speed Ferries