Boonsiri High Speed Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed ​​Ferries provozuje vysokorychlostní katamarány mezi pevninou Thajska a resortem tropických ostrovů Koph Mak a Koh Kood.

Trajekty odjíždějí z terminálu Laem Sok v Trat, nejvýchodnější provincie Thajska a plaví se do Ao Salad Pier na západě Koh Kood a do Ao Nid Pier na severu Koh Mak.

Katamarán společnosti Boonsiri, Koh Kood Fantasea, funguje celoročně a plaví se téměř každý den s rychlostí 25 uzlů a kapacitou 200 cestujících. Na palubě najdete pohodlné, klimatizované prostory na sezení, které se rozprostírají na 2 uzavřených palubách, stejně jako pár otevřených prostorů na vrchní palubě pro ty, kteří si chtějí vychutnat úžasný výhled.

Společnost také nabízí autobusové transfery do Laem Sok s odjezdy z Khao San Road v Bangkoku a vybraných hotelů v Pattaya, takže je pro Vás ještě snazší dostat se na thajské ostrovy. Transfery jsou k dispozici na požádání a je třeba si je předem objednat.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Boonsiri High Speed Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Boonsiri High Speed Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Boonsiri High Speed Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Boonsiri High Speed Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.