Koh Phangan
Donsak
Trajekty do Thajsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Koh Phangan do Donsak

Linka Koh Phangan Donsak spojuje ostrov Koh Phangan s Thajsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Raja Ferry. Plavba probíhá 35 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Koh Phangan Donsak se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Koh Phangan do Thajsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

  • Jak dlouho trvá trajekt z Koh Phangan do Donsak?

    Doba plavby trajektem z Koh Phangan do Donsak je přibližně 2h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
  • Které trajektové společnosti operují mezi Koh Phangan a Donsak?

    Existuje 1 trajektový operátor pro Koh Phangan až Donsak a toto je
    • Raja Ferry
  • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Koh Phangan do Donsak?

    Rezervujte si trajekty z Koh Phangan do Donsak prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Koh Phangan do Donsak Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 26/02/2024 a 03.03.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Raja Ferry 05:00 07:30 2 hodin 30 minut Každý den
Raja Ferry 08:00 10:30 2 hodin 30 minut Každý den
Raja Ferry 11:00 13:30 2 hodin 30 minut Každý den
Raja Ferry 14:00 16:30 2 hodin 30 minut Každý den
Raja Ferry 17:30 20:00 2 hodin 30 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.