Raja Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Raja Ferry

Raja Ferry je thajský dopravce, který zajišťuje přepravu přes Thajský záliv od roku 1981 a provozuje trajekty na 7 různých trasách včetně Donsak - Koh Samui, Koh Phangan - Koh Samui a Koh Samui - letiště Surat Thani.

Společnost má v současné době flotilu 14 lodí a do budoucna plánuje počet lodí zvýšit. Největší z těchto lodí je R11, která může přepravit až 411 cestujících spolu s 80 automobily během jedné cesty. Všechny lodě provozované společností Raja Ferries pojmou vozidla a často mají až 11 zkušených členů posádky, kteří se postarají o vaši bezpečnost během cesty.

Společnost Raja Ferry je také hrdá na bezpečnost a na palubě každého ze svých trajektů má řadu nouzového vybavení, včetně záchranných vest, záchranných člunů a lékárniček.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Raja Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Raja Ferry

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.